Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

25l obsada
#1

Planuje kupić taki zestaw:

http://www.allegro.pl/item637518060_akwa...atisy.html

Wiem, że 25l to mało ale na więcej mnie nie stać i nie mam aż tyle miejsca. Podpowiedzcie jakie rybki mógłbym trzymać w takim akwarium. Chciałbym żeby było ich możliwie dużo no i najlepiej żeby były różnorodne. Dodam, że nie interesują mnie krewetki!!
#2

Witaj na forum i zacznij od korzystania z podstawowych jego narzędzi.
Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"


Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

Temat zamknięty


Skocz do: