Postów: 0
3
Dołączył: 25.02.2008
Proszę o sugestie co mógłbym zmienić
Pojemność:
25 litrów
Oświetlenie:
3x 8 W
Podłoże:
aqua substrate II+
Filtracja:
AQUAEL FAN Mini Plus
Obsada:
4x Caridina cf. babaulti
4x Red cherry
2x Red cristal
2x Hummel
Flora:
Weeping moss
Christmas moss
Flame moss
Fissidens fontanus
Mini Pellia
Subwassertang
Java Moss
W TYM WĄTKU MOŻECIE ZOBACZYĆ PARĘ MOICH KREWETEK
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.03.2009, 18:01 {2} przez
kastep.)
Postów: 422
40
Dołączył: 04.06.2008
Tu trudno cokolwiek powiedzieć.
Na razie nie widać żadnej aranżacji. Ale też ciężko jakiejkolwiek wymagać, bo mchy jeszcze się nie rozrosły. Jak rośliny urosną, poukładaj je tak, aby wyglądały naturalnie. Wiem, że potrafisz, bo widziałam Twój inny zbiornik.
Ja dodałabym tu kilka wyższych roślin drobnolistnych, np. Rogatek sztywny, na którym moje krewetki bardzo lubią żerować. A cała kompozycja zyska trochę "wyższego wymiaru"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2008, 14:32 {2} przez
nefrete1.)
Postów: 0
3
Dołączył: 25.02.2008
Zgadza się narazie nic za bardzo nie jest poukładane.. czekam na moment jak już mych zaczną okazale wyglądać
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
A mi się podoba

tak pustawo i fajnie

ale dodałabym też rogatka czy coś innego na tył
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Ta gałąź po prawej to samoróbka? Będzie fajnie jak porośnie kratka, bo na razie straszy trochę.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 0
3
Dołączył: 25.02.2008
zgadza się, gałąź wykonana własnoręcznie

mam nadzieje ze jak mech ją porośnie to bedzie ciekawie..
Postów: 1,246
6
Dołączył: 20.04.2008
Przydałby się na środku jakiś większy korzeń oraz jakieś wyższe rośliny
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Postów: 38
1
Dołączył: 03.11.2008
Mi się podoba, choć troszkę pustawo

ale jak wszystko podrośnie będzie bardzo ładnie
45l
4 x kirys
4 x gupik
3 x bojownik
1 x glonojad
5 x kardynałek
Piszę poprawnie po polsku.
Postów: 1,393
6
Dołączył: 29.05.2008
Podoba mi się to, że wszystko od samego początku jest dobrze zaplanowane i przemyślane. Jedyna moja uwaga dotyczy dalszego planu, gdzie rośnie pelia. Powinien tam być wyższy korzeń lub wyżej usypane podłoże, gdyż po rozrośnięciu się mchów, tego co jest dalej nie będzie widać.
No i razi mnie trochę ten stojący "kikut". Gdybyś go pochylił pod kątem 50st. w lewą stronę uzyskałbyś ciekawszy i bardziej naturalny efekt.
A ogólnie bardzo fajnie.
Potęga słów wielokrotnie powtarzanych jest wielka. Nie zwalnia nas to jednak z myślenia i dociekania prawdy drogą pogłębiania wiedzy i własnych doświadczeń.
Postów: 0
3
Dołączył: 25.02.2008
Minimalnie wystrój zbiornika się zmienił bo doszły 3 patyki z mchami

Ale nie jest powiedziane ze takie ułożenie zostanie..z czasem się zobaczy..
Na patykach jest java moss i flame moss

[/align]