[25l][Krewetkarium] Moje pierwsze NOWE ZDJECIE 08.03.09 -
kastep - 04.11.2008
Proszę o sugestie co mógłbym zmienić
Pojemność:
25 litrów
Oświetlenie:
3x 8 W
Podłoże:
aqua substrate II+
Filtracja:
AQUAEL FAN Mini Plus
Obsada:
4x Caridina cf. babaulti
4x Red cherry
2x Red cristal
2x Hummel
Flora:
Weeping moss
Christmas moss
Flame moss
Fissidens fontanus
Mini Pellia
Subwassertang
Java Moss
W TYM WĄTKU MOŻECIE ZOBACZYĆ PARĘ MOICH KREWETEK
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
nefrete1 - 04.11.2008
Tu trudno cokolwiek powiedzieć.
Na razie nie widać żadnej aranżacji. Ale też ciężko jakiejkolwiek wymagać, bo mchy jeszcze się nie rozrosły. Jak rośliny urosną, poukładaj je tak, aby wyglądały naturalnie. Wiem, że potrafisz, bo widziałam Twój inny zbiornik.
Ja dodałabym tu kilka wyższych roślin drobnolistnych, np. Rogatek sztywny, na którym moje krewetki bardzo lubią żerować. A cała kompozycja zyska trochę "wyższego wymiaru"
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
kastep - 04.11.2008
Zgadza się narazie nic za bardzo nie jest poukładane.. czekam na moment jak już mych zaczną okazale wyglądać
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
wikiii - 04.11.2008
A mi się podoba

tak pustawo i fajnie

ale dodałabym też rogatka czy coś innego na tył
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
apri cort - 04.11.2008
Ta gałąź po prawej to samoróbka? Będzie fajnie jak porośnie kratka, bo na razie straszy trochę.
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
kastep - 04.11.2008
zgadza się, gałąź wykonana własnoręcznie

mam nadzieje ze jak mech ją porośnie to bedzie ciekawie..
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
strojter - 04.11.2008
Przydałby się na środku jakiś większy korzeń oraz jakieś wyższe rośliny
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
Dora - 04.11.2008
Mi się podoba, choć troszkę pustawo

ale jak wszystko podrośnie będzie bardzo ładnie
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
maja - 04.11.2008
Podoba mi się to, że wszystko od samego początku jest dobrze zaplanowane i przemyślane. Jedyna moja uwaga dotyczy dalszego planu, gdzie rośnie pelia. Powinien tam być wyższy korzeń lub wyżej usypane podłoże, gdyż po rozrośnięciu się mchów, tego co jest dalej nie będzie widać.
No i razi mnie trochę ten stojący "kikut". Gdybyś go pochylił pod kątem 50st. w lewą stronę uzyskałbyś ciekawszy i bardziej naturalny efekt.
A ogólnie bardzo fajnie.
RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze -
kastep - 06.11.2008
Minimalnie wystrój zbiornika się zmienił bo doszły 3 patyki z mchami

Ale nie jest powiedziane ze takie ułożenie zostanie..z czasem się zobaczy..
Na patykach jest java moss i flame moss

[/align]