Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[25l][Krewetkarium] Moje pierwsze NOWE ZDJECIE 08.03.09 - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze NOWE ZDJECIE 08.03.09 (/showthread.php?tid=6979)

1 2 3 4 5 6


[25l][Krewetkarium] Moje pierwsze NOWE ZDJECIE 08.03.09 - kastep - 04.11.2008

Proszę o sugestie co mógłbym zmienić

Pojemność:
25 litrów

Oświetlenie:
3x 8 W

Podłoże:
aqua substrate II+

Filtracja:
AQUAEL FAN Mini Plus

Obsada:
4x Caridina cf. babaulti
4x Red cherry
2x Red cristal
2x Hummel

Flora:
Weeping moss
Christmas moss
Flame moss
Fissidens fontanus
Mini Pellia
Subwassertang
Java Moss









W TYM WĄTKU MOŻECIE ZOBACZYĆ PARĘ MOICH KREWETEK



RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - nefrete1 - 04.11.2008

Tu trudno cokolwiek powiedzieć.
Na razie nie widać żadnej aranżacji. Ale też ciężko jakiejkolwiek wymagać, bo mchy jeszcze się nie rozrosły. Jak rośliny urosną, poukładaj je tak, aby wyglądały naturalnie. Wiem, że potrafisz, bo widziałam Twój inny zbiornik.
Ja dodałabym tu kilka wyższych roślin drobnolistnych, np. Rogatek sztywny, na którym moje krewetki bardzo lubią żerować. A cała kompozycja zyska trochę "wyższego wymiaru" Wink


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - kastep - 04.11.2008

Zgadza się narazie nic za bardzo nie jest poukładane.. czekam na moment jak już mych zaczną okazale wyglądać Smile


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - wikiii - 04.11.2008

A mi się podobaSmile tak pustawo i fajnieSmile ale dodałabym też rogatka czy coś innego na tyłWink


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - apri cort - 04.11.2008

Ta gałąź po prawej to samoróbka? Będzie fajnie jak porośnie kratka, bo na razie straszy trochę.


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - kastep - 04.11.2008

zgadza się, gałąź wykonana własnoręcznie Big Grin mam nadzieje ze jak mech ją porośnie to bedzie ciekawie..


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - strojter - 04.11.2008

Przydałby się na środku jakiś większy korzeń oraz jakieś wyższe rośliny


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - Dora - 04.11.2008

Mi się podoba, choć troszkę pustawo Wink ale jak wszystko podrośnie będzie bardzo ładnie Smile


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - maja - 04.11.2008

Podoba mi się to, że wszystko od samego początku jest dobrze zaplanowane i przemyślane. Jedyna moja uwaga dotyczy dalszego planu, gdzie rośnie pelia. Powinien tam być wyższy korzeń lub wyżej usypane podłoże, gdyż po rozrośnięciu się mchów, tego co jest dalej nie będzie widać.
No i razi mnie trochę ten stojący "kikut". Gdybyś go pochylił pod kątem 50st. w lewą stronę uzyskałbyś ciekawszy i bardziej naturalny efekt.
A ogólnie bardzo fajnie.


RE: [25l][Krewetkarium] Moje pierwsze - kastep - 06.11.2008

Minimalnie wystrój zbiornika się zmienił bo doszły 3 patyki z mchami Smile
Ale nie jest powiedziane ze takie ułożenie zostanie..z czasem się zobaczy..


Na patykach jest java moss i flame moss


[/align]