Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
25l obsada - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 25l obsada (/showthread.php?tid=10809)



25l obsada - korbol - 20.05.2009

Planuje kupić taki zestaw:

http://www.allegro.pl/item637518060_akwarium_25l_wyposazenie_gratisy.html

Wiem, że 25l to mało ale na więcej mnie nie stać i nie mam aż tyle miejsca. Podpowiedzcie jakie rybki mógłbym trzymać w takim akwarium. Chciałbym żeby było ich możliwie dużo no i najlepiej żeby były różnorodne. Dodam, że nie interesują mnie krewetki!!


RE: 25l obsada - Olek - 20.05.2009

Witaj na forum i zacznij od korzystania z podstawowych jego narzędzi.
Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"