• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile rybek w 25l??
#1

Witajcie mam pytanie ile rybek mogę trzymać w 25l akwarium??

PS: Wiem że trochę małe ale cóż początki bywają trudne;/
#2

Zależy jakie rybki, powiedz jakie Ci się podobają.

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#3

Podobają mi się neonki inessa i neonki czarne oraz bojowniki
#4

prof.Animal napisał(a):Zależy jakie rybki, powiedz jakie Ci się podobają.

Nie ma tu zbyt dużego wyboru. Najodpowiedniejsze to bojownik lub krewetkarium.Tematy pozyskane z opcji szukaj którą należy używać:
http://www.akwaswiat.net/obsada-25-l-t-9860.html
http://www.akwaswiat.net/25l-t-9667-2.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-dla-akwa...977-6.html
http://www.akwaswiat.net/moja-obsada-akw...-6809.html
i wiele innych...

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#5

No to możesz sobie pozwolić na samca bojownika. Do tego jakieś ciekawe ślimaczki i może krewetki, tylko posadź dużo mchu, aby bojek ich nie powykańczał.

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#6

dzięki tak myślałam o bojku bo jest bardzo ładny;]

A jeszcze mam pytanie czy to prawda że jeden cm ciała rybki= 1l wody??
#7

Nie, to nie prawda, bo każda rybka inaczej się zachowuje, w innych miejscach przebywa i akwarium powinno być miejsca tyle, aby spokojnie mogła normalnie żyć i nie była atakowana, wyganiana itp. NIE SUGERUJ SIĘ TYM!

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#8

Ja bym wsadziła neonki czerwone + krewetki
#9

Gismo napisał(a):Ja bym wsadziła neonki czerwone + krewetki

A ja nie.
Neonki lubią popływać a fakt że czerwone rosną jeszcze większe od Inessa nie pomaga.Microrasbora galaxy byłaby lepsza ale jest dość delikatna i trudno ją zdobyć.Myślę że na takie akwa ławica to zdecydowanie za dużo.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#10

bojek jest dobrym wyborem + mech jawajski i inne mchy i jeszcze microsorium windelov te rośliny dobrze rosną przy ośwetleniu które znajduje się w pokrywie...









Skocz do: