Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[30l]krewetkarium?
#1

Witam,naszła mnie chęć na zrobienie jakiegoś akwa Zbiorniczek został zalany 9 listopada,czyli wczoraj.Trochę informacji:
Zbiornik:30l
Oświetlenie:żarówka 25W ;/
Filtracja:Aqua Fan-mini 250l/h
Grzałka:elite 50W
Podłoże:trochę ziemi ogrodowej na spód (ziemia do palm i kaktusów) + żwirek mieszany z piaskiem.
Flora: mikrozorum,mech jawajski,nurzaniec,i inne
Fauna:jak na razie to 5 młodych krewetek.Zastanawiam sie nad dalsza obsada i tu licze na wasza pomoc.

Zdięcia robione telefonem.;/

korzonki:






Liczę na wsze porady i komentarze.
#2

Nawet ładnie Smile a jakie to krewetki Smile??

._.
#3

nawet Ładne ale daj jakieś zdjęcia Twoich krewetek Wink
#4

Przy takim litrażu to chyba na krewetkach się skończy, jeśli o obsadę chodzi... Bojek ewentualnie i to tylko chłopak.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#5

Bojek będzie podjadał krewetki lepiej robić krewetkarium typowe ^^

._.
#6

Krewetki to Red-chery i to młodziutkie x5 tylko takie mieli w zoologu.. Sad
#7

Ładne,
Apri ew. może wpuścić tęczanki gertrudy(Pseudomugil Gertudae) Smile
Temat zamknięty


Skocz do: