09.11.2008, 17:04
Witam,naszła mnie chęć na zrobienie jakiegoś akwa Zbiorniczek został zalany 9 listopada,czyli wczoraj.Trochę informacji:
Zbiornik:30l
Oświetlenie:żarówka 25W ;/
Filtracja:Aqua Fan-mini 250l/h
Grzałka:elite 50W
Podłoże:trochę ziemi ogrodowej na spód (ziemia do palm i kaktusów) + żwirek mieszany z piaskiem.
Flora: mikrozorum,mech jawajski,nurzaniec,i inne
Fauna:jak na razie to 5 młodych krewetek.Zastanawiam sie nad dalsza obsada i tu licze na wasza pomoc.
Zdięcia robione telefonem.;/
korzonki:




Liczę na wsze porady i komentarze.
Zbiornik:30l
Oświetlenie:żarówka 25W ;/
Filtracja:Aqua Fan-mini 250l/h
Grzałka:elite 50W
Podłoże:trochę ziemi ogrodowej na spód (ziemia do palm i kaktusów) + żwirek mieszany z piaskiem.
Flora: mikrozorum,mech jawajski,nurzaniec,i inne
Fauna:jak na razie to 5 młodych krewetek.Zastanawiam sie nad dalsza obsada i tu licze na wasza pomoc.
Zdięcia robione telefonem.;/
korzonki:




Liczę na wsze porady i komentarze.

a jakie to krewetki