• 20 Głosów - 4.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

<<<<<<<< CO TO JEST ZA RYBA? >>>>>>>> Zidentyfikuj gatunek ryby w tym temacie.

tamte rybki byly bardzo jasnego koloru Prawie przezroczyste Czy to mozliwe w tym gatunku?

Widzę że nowa jesteś na forum witam Smile
Jakbyś mogła to wstaw jakieś zdjęcia.
A do identyfikacji ryb służy ten temat http://www.akwaswiat.net/co-jest-za-ryba...18482.html
Najpierw przejrzyj a potem pytaj
Zawsze tak jest że jak ktoś nie poczyta zasad jakie obowiązują na forum to potem nie potrzebnie spamuje, a więc poczytaj http://www.akwaswiat.net/misc.php?action=rules

I <3 AKWARYSTYKA

Witam szanownych użytkowników
Co to za model glonojada ??


Szczęśliwego nowego roku Smile

Czekam na pomoc . Dziękuje

AKWA 140L
Blog o roślinach egzotycznych zapraszam http://palmywpl.blogspot.com/

Wygląda mi to na Zbrojnika Niebieskiego.




Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)

http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554

Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462

Nie wiem co to za ryba ale moi zdaniem to nie jest zbrojnik niebieski.

Na 100% to młody Ancistrus dolichopterus czyli zbrojnik niebieski Wink

"Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
Facjata niby owszem, może być.
I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""

(01.01.2012, 21:54)cinek1916 napisał(a):  Na 100% to młody Ancistrus dolichopterus czyli zbrojnik niebieski Wink

dolichopterusa to Ty na oczy nie widziałeś...
http://www.planetcatfish.com/catelog/_sp...ies_id=221

stalewiak Zrób zdjęcie od spodu, tak aby przyssawkę było widać

Może i nie widziałem... ale kilka lat trzymałem i rozmnażałem ryby kupione jako Ancistrus dolichopterus, wyglądały dokładnie tak jak w linku niżej:
http://acquagliari.wordpress.com/2011/05...chopterus/
a młode praktycznie tak samo jak te ze zdjęcia stalewiaka. Oczywiście każdy osobnik różnił się nieznacznie wielkością białych plamek.

"Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
Facjata niby owszem, może być.
I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""

Moje Zbrojniki wyglądają jak te z linku Cinka. Patrząc na ubarwienie zbrojnika Stalewiaka wydaję mi się że to jakaś inna odmiana barwna.

[11l-Zbiera kurz na półce]
[25l-Czeka na nową aranżacje]
[112-ogólne]

(04.01.2012, 17:46)cinek1916 napisał(a):  Może i nie widziałem... ale kilka lat trzymałem i rozmnażałem ryby kupione jako Ancistrus dolichopterus, wyglądały dokładnie tak jak w linku niżej:
http://acquagliari.wordpress.com/2011/05...chopterus/
a młode praktycznie tak samo jak te ze zdjęcia stalewiaka. Oczywiście każdy osobnik różnił się nieznacznie wielkością białych plamek.

Czyli jakiś tam blog jest bardziej wiarygodny od planetcatfish ;p
Młode praktycznie jak... A ryba się tylko z plamek składa ? Porównaj budowę ciała może ze zdjęcia które pokazałeś z tym co dał stalewiak...


Skocz do: