Postów: 2
0
Dołączył: 31.12.2011
tamte rybki byly bardzo jasnego koloru Prawie przezroczyste Czy to mozliwe w tym gatunku?
Postów: 55
3
Dołączył: 04.01.2011
Widzę że nowa jesteś na forum witam

Jakbyś mogła to wstaw jakieś zdjęcia.
A do identyfikacji ryb służy ten temat
http://www.akwaswiat.net/co-jest-za-ryba...18482.html
Najpierw przejrzyj a potem pytaj
Zawsze tak jest że jak ktoś nie poczyta zasad jakie obowiązują na forum to potem nie potrzebnie spamuje, a więc poczytaj
http://www.akwaswiat.net/misc.php?action=rules
Postów: 15
2
Dołączył: 29.09.2009
Witam szanownych użytkowników
Co to za model glonojada ??
Szczęśliwego nowego roku
Czekam na pomoc . Dziękuje
AKWA 140L
Blog o roślinach egzotycznych zapraszam http://palmywpl.blogspot.com/
Postów: 401
29
Dołączył: 17.02.2010
Wygląda mi to na Zbrojnika Niebieskiego.
Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)
http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554
Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462
Postów: 68
18
Dołączył: 12.12.2010
Nie wiem co to za ryba ale moi zdaniem to nie jest zbrojnik niebieski.
Postów: 296
10
Dołączył: 20.06.2011
Na 100% to młody Ancistrus dolichopterus czyli zbrojnik niebieski
"Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
Facjata niby owszem, może być.
I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""
Postów: 207
7
Dołączył: 04.05.2010
(01.01.2012, 21:54)cinek1916 napisał(a): Na 100% to młody Ancistrus dolichopterus czyli zbrojnik niebieski 
dolichopterusa to Ty na oczy nie widziałeś...
http://www.planetcatfish.com/catelog/_sp...ies_id=221
stalewiak Zrób zdjęcie od spodu, tak aby przyssawkę było widać
Postów: 296
10
Dołączył: 20.06.2011
Może i nie widziałem... ale kilka lat trzymałem i rozmnażałem ryby kupione jako Ancistrus dolichopterus, wyglądały dokładnie tak jak w linku niżej:
http://acquagliari.wordpress.com/2011/05...chopterus/
a młode praktycznie tak samo jak te ze zdjęcia stalewiaka. Oczywiście każdy osobnik różnił się nieznacznie wielkością białych plamek.
"Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
Facjata niby owszem, może być.
I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""
Postów: 369
23
Dołączył: 10.11.2009
Moje Zbrojniki wyglądają jak te z linku Cinka. Patrząc na ubarwienie zbrojnika Stalewiaka wydaję mi się że to jakaś inna odmiana barwna.
[11l-Zbiera kurz na półce]
[25l-Czeka na nową aranżacje]
[112-ogólne]
Postów: 207
7
Dołączył: 04.05.2010
(04.01.2012, 17:46)cinek1916 napisał(a): Może i nie widziałem... ale kilka lat trzymałem i rozmnażałem ryby kupione jako Ancistrus dolichopterus, wyglądały dokładnie tak jak w linku niżej:
http://acquagliari.wordpress.com/2011/05...chopterus/
a młode praktycznie tak samo jak te ze zdjęcia stalewiaka. Oczywiście każdy osobnik różnił się nieznacznie wielkością białych plamek.
Czyli jakiś tam blog jest bardziej wiarygodny od planetcatfish ;p
Młode praktycznie jak... A ryba się tylko z plamek składa ? Porównaj budowę ciała może ze zdjęcia które pokazałeś z tym co dał stalewiak...