• 20 Głosów - 4.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

<<<<<<<< CO TO JEST ZA RYBA? >>>>>>>> Zidentyfikuj gatunek ryby w tym temacie.

Witam serdecznie,
Mam mozliwosc odkupienia od znajomego akwarium wraz z mieszkancami. Posiada on blizej nie zidentyfikowane pielegnice. Osobiscie nie widzialem rybek mam tylko jedno zdjecie od kolegi

Obrazek

Prosze o pomoc w identyfikacji, chcialbym dowiedziec sie wiecej o gatunku zeby nie narobic rybie szkody.
Piotr
Witam serdecznie,
Mam mozliwosc odkupienia od znajomego akwarium wraz z mieszkancami. Posiada on blizej nie zidentyfikowane pielegnice. Osobiscie nie widzialem rybek mam tylko jedno zdjecie od kolegi

Obrazek

Prosze o pomoc w identyfikacji, chcialbym dowiedziec sie wiecej o gatunku zeby nie narobic rybie szkody.
Piotr
Witam serdecznie,
Mam mozliwosc odkupienia od znajomego akwarium wraz z mieszkancami. Posiada on blizej nie zidentyfikowane pielegnice. Osobiscie nie widzialem rybek mam tylko jedno zdjecie od kolegi

Obrazek

Prosze o pomoc w identyfikacji, chcialbym dowiedziec sie wiecej o gatunku zeby nie narobic rybie szkody.
Piotr

Trafiło i na mnie.Co to za ryba bo w sklepie twierdzą że to Crossocheilus Siamensis ale na kosiarkę coś mi to nie wygląda.Chociażby dlatego że przysysa się do szyby jak zbrojnik a kosiarki chyba tego nie potrafią ?
       
       
   

Akwarystyka to fajne hobby ;)

Otosek.

(01.10.2011, 03:11)Norbert napisał(a):  Trafiło i na mnie.Co to za ryba bo w sklepie twierdzą że to Crossocheilus Siamensis ale na kosiarkę coś mi to nie wygląda.Chociażby dlatego że przysysa się do szyby jak zbrojnik a kosiarki chyba tego nie potrafią ?

(01.10.2011, 09:08)Kondziu360 napisał(a):  Otosek.

Glonojad syjamski.

jak dla mnie otosek chodź mam wątpliwości

Pozdrawiam Katarzyna
396l-Azja
240l -pielęgnice
12l- krewetki

(01.10.2011, 11:28)Kaef napisał(a):  Glonojad syjamski.
Fakt.

I pewnie macie rację co do glonojada syjamskiego.Natomiast ja znalazłem coś takiego klik i ta rybka nazywa się Chinese Algae Eater.To jest to samo ?Pytam dlatego że już mam takie trzy sztuki w zbiorniku i chyba będę musiał je oddać do sklepu Sad

Akwarystyka to fajne hobby ;)

(01.10.2011, 15:31)Norbert napisał(a):  I pewnie macie rację co do glonojada syjamskiego.Natomiast ja znalazłem coś takiego klik i ta rybka nazywa się Chinese Algae Eater.To jest to samo ?Pytam dlatego że już mam takie trzy sztuki w zbiorniku i chyba będę musiał je oddać do sklepu Sad

Tak, to jest to samo.

Witam Smile
Chciałbym zapytać jaka to ryba ( ta kremowa z zakończonymi na czerwono płetwami )


Załączone pliki Miniatury
           

To nie jest albinos kardynałka?


Skocz do: