16.06.2009, 16:40
Witam wszystkich. Pisałem wiele postów na temat 25l obsady, ale dopiero teraz zdecydowaem się na tanganikę. Chciałbym aby były w niej muszlowce. Wiem że zbiornik jest dość mały ale zamieżał bym kupic małe osobniki. Szczególnie interesują mnie muszlowce które opiekuja się narybkiem. Proszę o pomoc.

