Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[25l] proszę o pomoc
#1

Witam wszystkich. Pisałem wiele postów na temat 25l obsady, ale dopiero teraz zdecydowaem się na tanganikę. Chciałbym aby były w niej muszlowce. Wiem że zbiornik jest dość mały ale zamieżał bym kupic małe osobniki. Szczególnie interesują mnie muszlowce które opiekuja się narybkiem. Proszę o pomoc.
#2

W tym akwarium możesz trzymać tylko i wyłącznie:
Żadnych muszlowców,nawet małych.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

Temat zamknięty


Skocz do: