Postów: 20
5
Dołączył: 19.01.2013
Witam chciałbym wam pokazać moje akwa z pyszczakami malawi i tanganika 160l
Sprzęt: 2 filtry, jeden turbo 550l/h drugi aqua fan 1 mini 260l/h.
Grzałka 100w.Kamienie wapienne 9 sztuk i piach kwarcowy biały
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e26...96f4d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2fa...a12a9.html
Postów: 273
19
Dołączył: 05.03.2010
Uzupełnij opis zgodnie z regulaminem. Na tym biotopie się nie znam, ale na pewno tło do zmiany.
Postów: 1,460
55
Dołączył: 06.01.2010
Te ryby pomniejszają wizualnie baniak do 54l.
Chyba nie są szczęśliwe.
Filtracja oczywiście tymczasowa??
Podaj wymaiory tej bańki - obawiam się, że to na prawdę 54 litry!!!!
Termometr wszystko wyjaśnia

Po przejżeniu twoich tematów stawiam na 63 litry.
Bo kłamstwem jest jak z piciem - trzeba umieć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2013, 20:32 {2} przez
wisnia0384.)
Postów: 27
7
Dołączył: 06.01.2012
Akwarium na pewno nie ma 160l widać po wielkości ryb chyba że mają po 25cm to bym uwierzył...
Postów: 0
4
Dołączył: 14.07.2012
biedne pyszczaki

to tak jak dzieci biora sie za akwarystyke , bo im sie kolorowe rybki podobaja ...
Postów: 20
5
Dołączył: 19.01.2013
ze 160 powędrowały do 63l bo mi to kupe prądu zżerało, tym bardziej że mam kilka akwariomów z cenniejszymi rybami i tym pyszczakom nic nie brakuje,może sie jeszcze namyśle żeby znów odpalić 160 ale to musze przemyśleć , kubełek wyciągnąłem i grzałke zmieniłem na mniejszą sory za pomyłke ale pogramoliło mi sie w głowie
Postów: 94
5
Dołączył: 18.02.2013
biedne pyszczaki DOBRZE CI RADZĘ ODPAL TO 160l
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Ale o co biega...? Niby masz zbiorniki z cennymi rybami, to te "mniej cenne" mogą gnić w słoiku..? Po co to pokazujesz? I jeszcze głupoty piszesz, że im nic nie brakuje... Brakuje im podstawowej rzeczy: PRZESTRZENI!
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Ten temat jest śmieszny. Po chamsku piszesz że to 160, myślałeś że nikt nie zauważy? Zamykam i do śmietnika, jak będziesz może miał to 160 to załóż temat.
patryk12 napisał(a):ze 160 powędrowały do 63l bo mi to kupe prądu zżerało
No rzeczywiście, rachunki pewnie były nie do opłacenia.
Pozdrawiam
Rafał