Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Pyszczaki 160l - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Pyszczaki 160l (/showthread.php?tid=35319)



Pyszczaki 160l - patryk12 - 02.03.2013

Witam chciałbym wam pokazać moje akwa z pyszczakami malawi i tanganika 160l

Sprzęt: 2 filtry, jeden turbo 550l/h drugi aqua fan 1 mini 260l/h.
Grzałka 100w.Kamienie wapienne 9 sztuk i piach kwarcowy biały Big Grin

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e2603524b696f4d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2fa2b68e66a12a9.html


RE: Pyszczaki 160l - Piotrek1234 - 02.03.2013

Uzupełnij opis zgodnie z regulaminem. Na tym biotopie się nie znam, ale na pewno tło do zmiany.


RE: Pyszczaki 160l - wisnia0384 - 02.03.2013

Te ryby pomniejszają wizualnie baniak do 54l.
Chyba nie są szczęśliwe.
Filtracja oczywiście tymczasowa??
Podaj wymaiory tej bańki - obawiam się, że to na prawdę 54 litry!!!!
Termometr wszystko wyjaśnia Wink
Po przejżeniu twoich tematów stawiam na 63 litry.
Bo kłamstwem jest jak z piciem - trzeba umieć. Wink


RE: Pyszczaki 160l - mel - 02.03.2013

Akwarium na pewno nie ma 160l widać po wielkości ryb chyba że mają po 25cm to bym uwierzył...


RE: Pyszczaki 160l - smoko - 02.03.2013

biedne pyszczaki Sad to tak jak dzieci biora sie za akwarystyke , bo im sie kolorowe rybki podobaja ...


RE: Pyszczaki 160l - patryk12 - 02.03.2013

ze 160 powędrowały do 63l bo mi to kupe prądu zżerało, tym bardziej że mam kilka akwariomów z cenniejszymi rybami i tym pyszczakom nic nie brakuje,może sie jeszcze namyśle żeby znów odpalić 160 ale to musze przemyśleć , kubełek wyciągnąłem i grzałke zmieniłem na mniejszą sory za pomyłke ale pogramoliło mi sie w głowie Smile


RE: Pyszczaki 160l - oskar777 - 02.03.2013

(02.03.2013, 18:23)patryk12 napisał(a):  Witam chciałbym wam pokazać moje akwa z pyszczakami malawi i tanganika 160l

Sprzęt: 2 filtry, jeden turbo 550l/h drugi aqua fan 1 mini 260l/h.
Grzałka 100w.Kamienie wapienne 9 sztuk i piach kwarcowy biały Big Grin

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e2603524b696f4d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2fa2b68e66a12a9.html

Niestety jesteś mało oryginalny. Ktoś już założył taki prowokujący temat dużo wcześniej. Także daj sobie spokój bo to już nie jest śmieszne.


RE: Pyszczaki 160l - Babaulti123 - 02.03.2013

biedne pyszczaki DOBRZE CI RADZĘ ODPAL TO 160l


RE: Pyszczaki 160l - apri cort - 02.03.2013

Ale o co biega...? Niby masz zbiorniki z cennymi rybami, to te "mniej cenne" mogą gnić w słoiku..? Po co to pokazujesz? I jeszcze głupoty piszesz, że im nic nie brakuje... Brakuje im podstawowej rzeczy: PRZESTRZENI!


RE: Pyszczaki 160l - BlackHawk88 - 03.03.2013

Ten temat jest śmieszny. Po chamsku piszesz że to 160, myślałeś że nikt nie zauważy? Zamykam i do śmietnika, jak będziesz może miał to 160 to załóż temat.

patryk12 napisał(a):ze 160 powędrowały do 63l bo mi to kupe prądu zżerało

No rzeczywiście, rachunki pewnie były nie do opłacenia.