Pyszczaki 160l -
patryk12 - 02.03.2013
Witam chciałbym wam pokazać moje akwa z pyszczakami malawi i tanganika 160l
Sprzęt: 2 filtry, jeden turbo 550l/h drugi aqua fan 1 mini 260l/h.
Grzałka 100w.Kamienie wapienne 9 sztuk i piach kwarcowy biały
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e2603524b696f4d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2fa2b68e66a12a9.html
RE: Pyszczaki 160l -
Piotrek1234 - 02.03.2013
Uzupełnij opis zgodnie z regulaminem. Na tym biotopie się nie znam, ale na pewno tło do zmiany.
RE: Pyszczaki 160l -
wisnia0384 - 02.03.2013
Te ryby pomniejszają wizualnie baniak do 54l.
Chyba nie są szczęśliwe.
Filtracja oczywiście tymczasowa??
Podaj wymaiory tej bańki - obawiam się, że to na prawdę 54 litry!!!!
Termometr wszystko wyjaśnia

Po przejżeniu twoich tematów stawiam na 63 litry.
Bo kłamstwem jest jak z piciem - trzeba umieć.
RE: Pyszczaki 160l -
mel - 02.03.2013
Akwarium na pewno nie ma 160l widać po wielkości ryb chyba że mają po 25cm to bym uwierzył...
RE: Pyszczaki 160l -
smoko - 02.03.2013
biedne pyszczaki

to tak jak dzieci biora sie za akwarystyke , bo im sie kolorowe rybki podobaja ...
RE: Pyszczaki 160l -
patryk12 - 02.03.2013
ze 160 powędrowały do 63l bo mi to kupe prądu zżerało, tym bardziej że mam kilka akwariomów z cenniejszymi rybami i tym pyszczakom nic nie brakuje,może sie jeszcze namyśle żeby znów odpalić 160 ale to musze przemyśleć , kubełek wyciągnąłem i grzałke zmieniłem na mniejszą sory za pomyłke ale pogramoliło mi sie w głowie
RE: Pyszczaki 160l - oskar777 - 02.03.2013
(02.03.2013, 18:23)patryk12 napisał(a): Witam chciałbym wam pokazać moje akwa z pyszczakami malawi i tanganika 160l
Sprzęt: 2 filtry, jeden turbo 550l/h drugi aqua fan 1 mini 260l/h.
Grzałka 100w.Kamienie wapienne 9 sztuk i piach kwarcowy biały 
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e2603524b696f4d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2fa2b68e66a12a9.html
Niestety jesteś mało oryginalny. Ktoś już założył taki prowokujący temat dużo wcześniej. Także daj sobie spokój bo to już nie jest śmieszne.
RE: Pyszczaki 160l -
Babaulti123 - 02.03.2013
biedne pyszczaki DOBRZE CI RADZĘ ODPAL TO 160l
RE: Pyszczaki 160l -
apri cort - 02.03.2013
Ale o co biega...? Niby masz zbiorniki z cennymi rybami, to te "mniej cenne" mogą gnić w słoiku..? Po co to pokazujesz? I jeszcze głupoty piszesz, że im nic nie brakuje... Brakuje im podstawowej rzeczy: PRZESTRZENI!
RE: Pyszczaki 160l -
BlackHawk88 - 03.03.2013
Ten temat jest śmieszny. Po chamsku piszesz że to 160, myślałeś że nikt nie zauważy? Zamykam i do śmietnika, jak będziesz może miał to 160 to załóż temat.
patryk12 napisał(a):ze 160 powędrowały do 63l bo mi to kupe prądu zżerało
No rzeczywiście, rachunki pewnie były nie do opłacenia.