Postów: 1,460
55
Dołączył: 06.01.2010
To drugie to glonojad syjamski albinos. Ten pierwszy potwór to jakiś sum.
Ile litrów ma te akwarium. Poproś o pozwolenie na opiekę nad zbiornikiem za premię. Bo dużo trzeba tam zmienić
Postów: 903
8
Dołączył: 04.03.2010
Postów: 742
29
Dołączył: 15.06.2009
(09.05.2011, 14:11)michnik napisał(a): moge sie mylic ale mi to wyglada na pielegnice eliota, lub inny rodzaj pielegnicowatych
To chyba nie widziałeś Pielęgnicy Elliota... Co by to nie było jest w słabej formie. Kształtem przypomina Archocentrusy.
Postów: 119
18
Dołączył: 09.04.2010
ksztaltem przypomina eliota ale kolorami nie, dlatego nie bylem pewien
60l brzankarium
KLIK
112l ogólne
Klik Przeszłość.
www.akwarystyka-miedziowa.pl
Postów: 742
29
Dołączył: 15.06.2009
Jeśli widzisz jakiekolwiek podobieństwo z którymkolwiek Thorichthysów to proponuję się dobrze przyjrzeć. Dla porównania:
http://imageshack.us/photo/my-images/22/zdj4982.jpg/
Postów: 224
14
Dołączył: 06.02.2011
(09.05.2011, 15:29)wisnia0384 napisał(a): To drugie to glonojad syjamski albinos. Ten pierwszy potwór to jakiś sum.
Ile litrów ma te akwarium. Poproś o pozwolenie na opiekę nad zbiornikiem za premię. Bo dużo trzeba tam zmienić
Nic mi nie mów ,akwarium ma na oko między 150 ,a 200l , pływają tam potwory nie ryby

2 Wielkie pielęgnice, dużo mniejszych , 3 duże glonojady - zero roślin
Postów: 150
2
Dołączył: 19.09.2004
Ryba mocna zestresowana to i pewnie stad te problemy z rozpoznaniem .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2011, 18:25 {2} przez
bobi.)
Postów: 28
5
Dołączył: 20.01.2011
Na mój gust jest to uaru ale ciężko stwierdzić które.
Postów: 1,802
10
Dołączył: 21.03.2008
Młoda sajca?
Tematy zostały połączone.
Możecie mi wyjaśnić dlaczego nie odpowiadacie w temacie zbiorczym tylko w zdublowanym?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2011, 23:52 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 224
14
Dołączył: 06.02.2011