Postów: 12
1
Dołączył: 01.03.2011
(30.04.2011, 13:06)kolcubuch napisał(a): Przylga chińska i z tego co wiem nie je glonów.
No to zaje..... . Widzę że gościu z akwarystycznego zna się nieźle na rybach. (O sobie nie pisze bo ja się nie znam

) Miało być coś małego, pokroju osotska, do glonów. I wcisnął mi takie rybki. Co za ludzie!!!
Dzięki za informacje teraz już wiem, że u mnie ta rybka ma marne szanse na życie. Ehhh. Już myślałem że mam fajną rybkę.
Postów: 742
29
Dołączył: 15.06.2009
To rzeczywiście nie jest Przylga chińska, teraz porównałem ilość kropek i jest zupełnie inna. No ale zapewne jest to coś podobnego jeśli chodzi o wymagania.
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Nie kropki, a kształt płetw i ciała porównaj
Postów: 3
0
Dołączył: 22.04.2011
Witam.
Może po opisie uda Wam się odpowiedzieć co to za rybka: Długość ok 5 cm, cała przeźroczysta, tylko ogon czerwonawy. Płetwa brzuszna pokaźna, sięgająca prawie płetwy ogonowej. Wysmukła. Pływa raczej w górnych partiach akwarium.
Pozdrawiam.
Postów: 1,802
10
Dołączył: 21.03.2008
(06.05.2011, 14:30)angelo napisał(a): Witam.
Może po opisie uda Wam się odpowiedzieć co to za rybka: Długość ok 5 cm, cała przeźroczysta, tylko ogon czerwonawy. Płetwa brzuszna pokaźna, sięgająca prawie płetwy ogonowej. Wysmukła. Pływa raczej w górnych partiach akwarium.
Pozdrawiam.
Prionobrama filigera
Temat został wyczyszczony. Na przyszłość proszę o wstawianie zdjęć interesujących Was ryb albo przynajmniej bardzo dokładny opis (jak w tym wypadku).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2011, 15:55 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 3
0
Dołączył: 22.04.2011
Dziękuję i podziwiam wiedzę
Pozdrawiam.
Postów: 2
0
Dołączył: 08.05.2011
czy mozecie mi powiedziec co to za gatunek?? był bym wdzięczny

)
http://imageshack.us/photo/my-images/101/taryba.jpg/
pozdrawiam
Marcin
Postów: 224
14
Dołączył: 06.02.2011
09.05.2011, 11:15
Akwaria w pracy - nie mam wpływu na wystrój...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2011, 11:45 {2} przez
Ciupak.)
Postów: 2
0
Dołączył: 08.05.2011
http://imageshack.us/photo/my-images/101/taryba.jpg/ mozecie mi powiedziec co to za rybaa????
Pozdrawiam
marcin
Postów: 119
18
Dołączył: 09.04.2010
moge sie mylic ale mi to wyglada na pielegnice eliota, lub inny rodzaj pielegnicowatych
60l brzankarium
KLIK
112l ogólne
Klik Przeszłość.
www.akwarystyka-miedziowa.pl