Postów: 535
28
Dołączył: 30.11.2009
Można podawać Symfonię złotą potas easy carbo potas i żelazo jednocześnie?
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008
Postów: 603
56
Dołączył: 24.04.2009
Witam.
Chcę kupić butlę CO2.
Czy taki zestaw będzie ok?
Butla:
http://allegro.pl/butla-co2-1-5-kg-pelna...57407.html
Reduktor z zaworem iglicowym:
http://allegro.pl/reduktor-co2-z-rotamet...34321.html
Dyfuzor i wężyki mam. To wystarczy? Czy ten reduktor będzie pasował do takiej butli?
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
Będzie ok. Posiadasz zaworki precyzyjne i zaworek zwrotny?
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 603
56
Dołączył: 24.04.2009
Zaworek zwrotny tak, a ten precyzyjny to nie jest ten zaworek iglicowy? Na aukcji pisze: precyzyjny zawór iglicowy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.03.2011, 16:51 {2} przez
Bulkas.)
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
Nie mam tego reduktora, ale wątpię by on był taki precyzyjny, co do precyzyjności zawora iglicowego przy reduktorze to mogę z pewnością polecić reduktory aqua-artu.
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Aqua_Art...5_49___459
Sam taki mam i mogę polecić, nie ma skoków ciśnienia, przepuszczania nieregularnej ilości co2.
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
Postów: 67
13
Dołączył: 06.12.2010
Czy taki zestaw będzie odpowiedni?
http://allegro.pl/maxi-na-sztywno-komple...75563.html
Czy jest on wart swoich pieniędzy?
Czy może kompletować całość oddzielnie i wyjdzie taniej?
Postów: 603
56
Dołączył: 24.04.2009
(07.03.2011, 18:07)victus napisał(a): Nie mam tego reduktora, ale wątpię by on był taki precyzyjny, co do precyzyjności zawora iglicowego przy reduktorze to mogę z pewnością polecić reduktory aqua-artu.
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Aqua_Art...5_49___459
Sam taki mam i mogę polecić, nie ma skoków ciśnienia, przepuszczania nieregularnej ilości co2.
Czy doregulować przepływ można za pomocą takiego plastikowego zawroka?
Postów: 27
3
Dołączył: 08.04.2010
(07.03.2011, 23:42)maksiu85 napisał(a): Czy taki zestaw będzie odpowiedni?
http://allegro.pl/maxi-na-sztywno-komple...75563.html
Czy jest on wart swoich pieniędzy?
Czy może kompletować całość oddzielnie i wyjdzie taniej?
Nikt nie może odpisać ?? pomóc ?? Ja mamjeszcze takie pytanie jaka jest różnica na sztywno a na złączki ??
Postów: 603
56
Dołączył: 24.04.2009
Potrzebuję pomocy z wyregulowaniem przepływu CO2. Kupiłem ten zestaw o którym pisałem wyżej, coś takiego:

I nie potrafię go wyregulować. Niby w rotametrze jest zaworek precyzyjny iglicowy, i faktycznie można dość dokładnie wyregulować przepływ, jednak gdy ustawię sobie wszystko to przez 10 minut leci ok, a później coraz bardziej przepływ się zmniejsza aż w końcu przestaje lecieć w ogóle.
Co mam z tym zrobić?