Sonda: co?
Easy-Life EasyCarbo
JBL BioCO2 Vario Set kompletny zestaw CO2 z dyfuzorem Vario Reaktor
    Wyniki sondy

  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CO2 - zestawy, pytania sprzętowe, dobierz właściwe rozwiązanie do swojego akwarium

Można podawać Symfonię złotą potas easy carbo potas i żelazo jednocześnie?

Można.







Witam.

Chcę kupić butlę CO2.

Czy taki zestaw będzie ok?

Butla: http://allegro.pl/butla-co2-1-5-kg-pelna...57407.html
Reduktor z zaworem iglicowym: http://allegro.pl/reduktor-co2-z-rotamet...34321.html

Dyfuzor i wężyki mam. To wystarczy? Czy ten reduktor będzie pasował do takiej butli?

Będzie ok. Posiadasz zaworki precyzyjne i zaworek zwrotny?

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L

Zaworek zwrotny tak, a ten precyzyjny to nie jest ten zaworek iglicowy? Na aukcji pisze: precyzyjny zawór iglicowy

Nie mam tego reduktora, ale wątpię by on był taki precyzyjny, co do precyzyjności zawora iglicowego przy reduktorze to mogę z pewnością polecić reduktory aqua-artu.
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Aqua_Art...5_49___459
Sam taki mam i mogę polecić, nie ma skoków ciśnienia, przepuszczania nieregularnej ilości co2.

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L

Czy taki zestaw będzie odpowiedni?
http://allegro.pl/maxi-na-sztywno-komple...75563.html
Czy jest on wart swoich pieniędzy?
Czy może kompletować całość oddzielnie i wyjdzie taniej?

(07.03.2011, 18:07)victus napisał(a):  Nie mam tego reduktora, ale wątpię by on był taki precyzyjny, co do precyzyjności zawora iglicowego przy reduktorze to mogę z pewnością polecić reduktory aqua-artu.
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Aqua_Art...5_49___459
Sam taki mam i mogę polecić, nie ma skoków ciśnienia, przepuszczania nieregularnej ilości co2.
Czy doregulować przepływ można za pomocą takiego plastikowego zawroka?

(07.03.2011, 23:42)maksiu85 napisał(a):  Czy taki zestaw będzie odpowiedni?
http://allegro.pl/maxi-na-sztywno-komple...75563.html
Czy jest on wart swoich pieniędzy?
Czy może kompletować całość oddzielnie i wyjdzie taniej?

Nikt nie może odpisać ?? pomóc ?? Ja mamjeszcze takie pytanie jaka jest różnica na sztywno a na złączki ??

Potrzebuję pomocy z wyregulowaniem przepływu CO2. Kupiłem ten zestaw o którym pisałem wyżej, coś takiego:

I nie potrafię go wyregulować. Niby w rotametrze jest zaworek precyzyjny iglicowy, i faktycznie można dość dokładnie wyregulować przepływ, jednak gdy ustawię sobie wszystko to przez 10 minut leci ok, a później coraz bardziej przepływ się zmniejsza aż w końcu przestaje lecieć w ogóle.
Co mam z tym zrobić?


Skocz do: