Postów: 1,310
43
Dołączył: 23.11.2009
Może M.estherae red red ?
SPRZEDAM - KLIK !
-270l -
Malawi GG 3341234
-122,5l -
Malawi
-112l - -
Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water
Postów: 2
0
Dołączył: 16.10.2010
Dzięki susel, faktycznie wygląda na samicę red red.
Postów: 667
12
Dołączył: 05.03.2010
(16.10.2010, 17:14)pewe napisał(a): Pomóżcie mi zidentyfikować rybki, kupowałem między innymi dwa otoski, a po powrocie do domu zobaczyłem, że mam dwie różne. Z racji, z jestem początkującym pytam, który to jest otosek i co to za druga rybka. Dodam, że obie są bardzo ruchliwe, stąd słaba jakość zdjęć. Jeden przypomina mi zbrojnika ale nie jestem pewien.
1 to otosek.
Postów: 455
10
Dołączył: 16.01.2010
"pewe"
Ta druga wygląda trochę ajk grubowarg syjamski, lub coś innego z rodzaju kosiarek.
Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
Postów: 6
1
Dołączył: 18.10.2010
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2010, 22:19 {2} przez
miły11111.)
Postów: 455
10
Dołączył: 16.01.2010
(18.10.2010, 22:18)miły11111 napisał(a): co to za gatunek suma ?
http://img85.imageshack.us/img85/9466/zdjcie003z.jpg
http://img409.imageshack.us/img409/6513/zdjcie004f.jpg
nie wyraźne bo z komórki ...
bardzo słabe fotki...może to Mruk Petersa.?
Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
Mruki nie mają wąsów, a tu jakby dostrzegam coś wąsopodobnego.
240 litrów
Postów: 903
8
Dołączył: 04.03.2010
Gdzież mruk. To coś jakby clarias batrachus czy clarias afrykański
Postów: 6
1
Dołączył: 18.10.2010
Yacek dzięki ci to clarias batrachus sprawdzałem na google i to jest ten sum dzięki !
Postów: 455
10
Dołączył: 16.01.2010
(19.10.2010, 12:05)Yacek napisał(a): Gdzież mruk. To coś jakby clarias batrachus czy clarias afrykański
aaaaaaaaaaaaaa...mi się wydawało, że głowa jest z drugiej strony (

) nie widziałem wąsów.
Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)