• 6 Głosów - 3.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[650l - Malawi] malawka
#71

mikem, jak myslisz jaki jest minimalny zbiornik dla fx5, zeby nie bylo pralki?


#72

(21.09.2010, 19:39)RuLeZz napisał(a):  mikem, jak myslisz jaki jest minimalny zbiornik dla fx5, zeby nie bylo pralki?

Ze 300l...jest w nim regulacja przepływu. Według mnie mija się to z celem (Stosowanie FX5 w mniejszych akwariach ze zmniejszonym przepływem) jako, że nie jest to tani filtr i jest w prost stworzony do "ciężkiej" pracy.

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#73

Obejrzałem temat Smile Akwarium przeszło wiele metamorfoz, czy jest ładne? Pewnie może się podobać. Zdziwisz się lecz uważam że na jego wielkość aranżacja jest ładna, szkoda tylko że niema tam wapieni niekoniecznie filipińskich lub chorwackich.Wink Wapień występuje pod różnymi strukturami nawet takimi jak prawie gładkie głazy czy skały.Co do obsady to nie wypowiem się aby Cię nie drażnić.O zbrojniku też nie wspomnę Wink Ogólnie bardzo ładne, lecz mi osobiście najbardziej podobała się małżonkaWink

Gratuluję....wiesz czego Smile
#74

(21.10.2010, 21:23)bumboo napisał(a):  Obejrzałem temat Smile Akwarium przeszło wiele metamorfoz, czy jest ładne? Pewnie może się podobać. Zdziwisz się lecz uważam że na jego wielkość aranżacja jest ładna, szkoda tylko że niema tam wapieni niekoniecznie filipińskich lub chorwackich.Wink Wapień występuje pod różnymi strukturami nawet takimi jak prawie gładkie głazy czy skały.Co do obsady to nie wypowiem się aby Cię nie drażnić.O zbrojniku też nie wspomnę Wink Ogólnie bardzo ładne, lecz mi osobiście najbardziej podobała się małżonkaWink

Gratuluję....wiesz czego Smile

hehe...dzięki.

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#75

Kilka fotek z dziś...

   
   
   
   

i jak? Smile

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#76

To co pisałem na KM - za bardzo rozjaśniasz.Mrok który prezentowałeś kilka fotek wcześniej jest extra Smile

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#77

Nie wiem czemu ale cały czas wydaje się mi że dużo lepiej wyglądałoby gdyby w zbiorniku były same Venustusy. Są to tak piękne i ciekawe ryby które zasługują na to aby być królami w tym dużym zbiorniku. Ale to tylko moje fantazje spowodowane zazdrością litrażu tego akwarium.Osobiście bym tak zrobił co nie znaczy że Ty cokolwiek masz zmieniać.Ty masz baniak ja fantazjuje hehe.
#78

(23.10.2010, 19:57)bumboo napisał(a):  Nie wiem czemu ale cały czas wydaje się mi że dużo lepiej wyglądałoby gdyby w zbiorniku były same Venustusy. Są to tak piękne i ciekawe ryby które zasługują na to aby być królami w tym dużym zbiorniku. Ale to tylko moje fantazje spowodowane zazdrością litrażu tego akwarium.Osobiście bym tak zrobił co nie znaczy że Ty cokolwiek masz zmieniać.Ty masz baniak ja fantazjuje hehe.

Mnie tam się Aulonocary Calico baaardzo podobająSmile

Who fights to long against the dragons becomes a dragon himself...
#79

(23.10.2010, 19:57)bumboo napisał(a):  Nie wiem czemu ale cały czas wydaje się mi że dużo lepiej wyglądałoby gdyby w zbiorniku były same Venustusy. Są to tak piękne i ciekawe ryby które zasługują na to aby być królami w tym dużym zbiorniku. Ale to tylko moje fantazje spowodowane zazdrością litrażu tego akwarium.Osobiście bym tak zrobił co nie znaczy że Ty cokolwiek masz zmieniać.Ty masz baniak ja fantazjuje hehe.
Sam czasem myślę nad zmianą obsady na jakieś stadko non-mbuny (aristochromis, champsochromis, fuscotaeniatus, rostratus...)...ale z tym poczekamy jeszcze pewnie kilka lat...przecież tych pysków nie spuszczę, poza tym już się przyzwyczaiłem. Tylko mbuny ubywa...Wink


(23.10.2010, 19:59)Picard napisał(a):  Mnie tam się Aulonocary Calico baaardzo podobająSmile

Cudne ryby, ale pod warunkiem "dobrej krwi".
Pozdrawiam.

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#80

(23.10.2010, 20:12)mikem napisał(a):  ...ale z tym poczekamy jeszcze pewnie kilka lat...przecież tych pysków nie spuszczę, poza tym już się przyzwyczaiłem.

Nie sądzę pamiętaj że te ryby nie osiągnęły swoich rozmiarów. Niektóre z nich będą tak duże że to akwarium już dla jednego gatunku będzie minimum lokalowe. Twierdzę że problem będzie widoczny po upływie parunastu miesięcy.Zbiornik fakt duży ale nie dla wszystkich mieszkańców, osobiście nie bagatelizowałbym problemu bo wkrótce może się okazać że żeś jest nie do uniknięcia.Więc zastanowiłbym się czy cieszyć oko pupilami czy zapewnić im w miarę szybko godne życie w odpowiednich warunkach Wink


Skocz do: