[650l - Malawi] malawka -
mikem - 17.01.2010
Wymiary:
240 x 60 x 45
Pojemność:
jakieś 650l
Filtruje:
Fluval Fx5
Eheim PRO3 2080
Hw - 303B (UV)
OBSADA:
Nimbochromis Livingstonii;
Nimbochromis Venustus;
Nimbochromis (haplochromis) Fuscotaeniatus;
Dimidiochromis Comprecsiceps;
Cyrtocara Moori;
Aulonocara jacobfreibergi;
Aulonocara ob;
Pseudotropheus sp. ?zebra long pelvic? Mdoka;
Maylandia phaeos;
Labidochromis Caeruleus; [attachment=8745][attachment=8746][attachment=8747][attachment=8754][attachment=8755]
RE: [650l - malawi] malawka -
Pardos - 17.01.2010
Mało wyraźne zdjecie calego zbiorniczka, ale tak na oko to PORZĄDNE ;]
RE: [650l - malawi] malawka -
HOLENDER - 17.01.2010
Bardzo fajny zbiorniczek i te ryby elegancko
RE: [650l - malawi] malawka -
peter10 - 17.01.2010
Mi się nie podoba zbiornik ale gratuluje za zrobienie tak dużego baniaka dla tych ryb bo u innych to można wołać o pomstę do nieba . Piękne duże ryby
RE: [650l - malawi] malawka -
apri cort - 17.01.2010
Podejrzewam, że na żywo rozmiar ryb i akwa robi większe wrażenie... Tutaj nie widać jego rozmiaru. Ale i tak zazdroszczę takiej wanny
RE: [650l - malawi] malawka -
justfilied233 - 17.01.2010
ryby duże to i akwa przy nich maleje
RE: [650l - malawi] malawka -
hibi102 - 17.01.2010
jakie wymiary ma największa z ryb?
RE: [650l - malawi] malawka -
mikem - 17.01.2010
hibi102 napisał(a):jakie wymiary ma największa z ryb? 
Jest kilka sięgających 19 -21cm. Większość pomiędzy 15 -18cm.
RE: [650l - malawi] malawka -
hessusek - 17.01.2010
ladny zbiorniczek, moje 720l czeka do wiosny (przeprowadzka), wtedy bedzie Tanganika
RE: [650l - malawi] malawka -
kulus12 - 18.01.2010
Świetny zbiorniczek, ale dojrzałem tam jeszcze "malawijskiego zbrojnika"

, którego nie ująłeś w opisie obsady