Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[650l - Malawi] malawka - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [650l - Malawi] malawka (/showthread.php?tid=16233)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


[650l - Malawi] malawka - mikem - 17.01.2010

Wymiary:
240 x 60 x 45

Pojemność:
jakieś 650l

Filtruje:
Fluval Fx5
Eheim PRO3 2080
Hw - 303B (UV)

OBSADA:
Nimbochromis Livingstonii;
Nimbochromis Venustus;
Nimbochromis (haplochromis) Fuscotaeniatus;
Dimidiochromis Comprecsiceps;
Cyrtocara Moori;
Aulonocara jacobfreibergi;
Aulonocara ob;
Pseudotropheus sp. ?zebra long pelvic? Mdoka;
Maylandia phaeos;
Labidochromis Caeruleus;
[attachment=8745][attachment=8746][attachment=8747][attachment=8754][attachment=8755]


RE: [650l - malawi] malawka - Pardos - 17.01.2010

Mało wyraźne zdjecie calego zbiorniczka, ale tak na oko to PORZĄDNE ;]


RE: [650l - malawi] malawka - HOLENDER - 17.01.2010

Bardzo fajny zbiorniczek i te ryby eleganckoSmile


RE: [650l - malawi] malawka - peter10 - 17.01.2010

Mi się nie podoba zbiornik ale gratuluje za zrobienie tak dużego baniaka dla tych ryb bo u innych to można wołać o pomstę do nieba . Piękne duże ryby Wink


RE: [650l - malawi] malawka - apri cort - 17.01.2010

Podejrzewam, że na żywo rozmiar ryb i akwa robi większe wrażenie... Tutaj nie widać jego rozmiaru. Ale i tak zazdroszczę takiej wanny Wink


RE: [650l - malawi] malawka - justfilied233 - 17.01.2010

ryby duże to i akwa przy nich maleje


RE: [650l - malawi] malawka - hibi102 - 17.01.2010

jakie wymiary ma największa z ryb? Smile


RE: [650l - malawi] malawka - mikem - 17.01.2010

hibi102 napisał(a):jakie wymiary ma największa z ryb? Smile

Jest kilka sięgających 19 -21cm. Większość pomiędzy 15 -18cm.


RE: [650l - malawi] malawka - hessusek - 17.01.2010

ladny zbiorniczek, moje 720l czeka do wiosny (przeprowadzka), wtedy bedzie Tanganika Tongue


RE: [650l - malawi] malawka - kulus12 - 18.01.2010

Świetny zbiorniczek, ale dojrzałem tam jeszcze "malawijskiego zbrojnika" Smile, którego nie ująłeś w opisie obsady