• 6 Głosów - 3.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[650l - Malawi] malawka
#1

Wymiary:
240 x 60 x 45

Pojemność:
jakieś 650l

Filtruje:
Fluval Fx5
Eheim PRO3 2080
Hw - 303B (UV)

OBSADA:
Nimbochromis Livingstonii;
Nimbochromis Venustus;
Nimbochromis (haplochromis) Fuscotaeniatus;
Dimidiochromis Comprecsiceps;
Cyrtocara Moori;
Aulonocara jacobfreibergi;
Aulonocara ob;
Pseudotropheus sp. ?zebra long pelvic? Mdoka;
Maylandia phaeos;
Labidochromis Caeruleus;
            [attachment=8754][attachment=8755]

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#2

Mało wyraźne zdjecie calego zbiorniczka, ale tak na oko to PORZĄDNE ;]
#3

Bardzo fajny zbiorniczek i te ryby eleganckoSmile

375 l Od początku :)
http://www.akwaswiat.net/375-litrow-od-p...34071.html
112 l puste.
#4

Mi się nie podoba zbiornik ale gratuluje za zrobienie tak dużego baniaka dla tych ryb bo u innych to można wołać o pomstę do nieba . Piękne duże ryby Wink
#5

Podejrzewam, że na żywo rozmiar ryb i akwa robi większe wrażenie... Tutaj nie widać jego rozmiaru. Ale i tak zazdroszczę takiej wanny Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#6

ryby duże to i akwa przy nich maleje

Ludzie udzielajcie pomocy tak żeby innych do akwarystyki przekonać i jej nauczyć a nie tak żeby, od niej odstraszyć.
#7

jakie wymiary ma największa z ryb? Smile

Sprytnie
#8

hibi102 napisał(a):jakie wymiary ma największa z ryb? Smile

Jest kilka sięgających 19 -21cm. Większość pomiędzy 15 -18cm.

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#9

ladny zbiorniczek, moje 720l czeka do wiosny (przeprowadzka), wtedy bedzie Tanganika Tongue
#10

Świetny zbiorniczek, ale dojrzałem tam jeszcze "malawijskiego zbrojnika" Smile, którego nie ująłeś w opisie obsady

Pozdrawiam Radek :)


Skocz do: