Postów: 76
3
Dołączył: 19.01.2011
hehe

ten meszek mi się podoba
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
Aj wszyscy piszą by zasłaniać sprzęt. Owszem kiepsko to wygląda ale ja jak bym mógł podołać temu wizualnie rurki od zasysania wody przez filtry "wywalił bym na sam widok".
Zasłonięte roślinnością itp. kiepsko zasysają nieczystości bo nie ukrywajmy cały większy syf gdzieś po drodze się zawiesza lub osiada.
Postów: 65
9
Dołączył: 11.08.2009
(18.10.2010, 17:25)dukerocky napisał(a): Krewecie fajne sam chciałem do swojego wpuścić ale nie wiem jak z prętnikami...
Po swoich doświadczeniach odradzam połączenie krewetek z prętnikami.
TOMEK - Masz racje, ale względy estetyczne u mnie wygrały. Gdybym miał samą rurkę od filtr to może i by się znalazła na środku tylnej szyby, ale mam pompkę w środku akwarium.