Postów: 46
7
Dołączył: 16.07.2010
Wygląda świetnie, szczególnie w tym oświetleniu

Ja bym tylko się postarał ukryć filtr jakoś
Postów: 65
9
Dołączył: 11.08.2009
Dzięki.
Myślę nad tym filtrem, ale musze miec do niego dostęp żeby tą pończoche czyścić.
Postów: 79
5
Dołączył: 12.07.2010
Chowaj termometr i filtr ;D
A ogólnie to bardzo mi się podoba, ciekawy kolorek nadaje światło, czy może tylko tak się wydaje?
52.5 l
ogólne :)
Postów: 5
3
Dołączył: 04.07.2010
Jest ładnie, lecz brakuje mi tutaj jakiegos duzego korzenia, czy coś co wzrok przyciąga.
Moje Baniaki:
[54l] Roślinny Świat
[20l] Shrimps Nano Cube. -Się robi :)
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
WOW!!!
Świetne!
ja bym nic nie zmieniał,roślinność super.
Widać że jest zadbane!
-.-'
Postów: 65
9
Dołączył: 11.08.2009
Dzięki. Do akwarium nic dokładac nie będe. Chyba że jakiś trawnik.
Ten kolorek o wiele lepiej wygląda na żywo. To Hagen AquaGlo daje taki fioletowawy kolorek.
Postów: 65
9
Dołączył: 11.08.2009
Witam chciałem zaprezentowć wam aktualną fotkę mojego baniaka.
Fotka moich pociech (łącznie około 100)
Nowy nabytek - Eleocharis Parvula z 1-2 GROW
Z akwarium pozbyłem się części mchu. Obecnie czekam aż rogatek zasłoni pompke.
W akwarium są same RC, narazie nie będe nic kupować.
Jestem w trakcie testowania bimbrowni z kwasku. Pare dni chodziła, jednak zrobiła się dziurka w butelce i narazie nie podaje CO2.
Zapraszam do oceny i komętarzy.
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
No teraz wygląda naprawdę świetnie!
A nie myślisz o wpuszczeniu stada galaxy? Pięknie by maluszki wyglądały do kompletu z krewetkami...
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 65
9
Dołączył: 11.08.2009
Dzięki apri.
Myslałem o galxy ale stadko 10-15 szt. by mnie za drogo wyniosło.
Jak miałbym coś wpuszczać to wolałbym coś większego a w mniejszej ilości np. harem prętników karłowatych lub bojowników. Chociaż to mogłoby nie być najlepsze rozwiązanie.
Myśałem również nad tymi małymi neonami (nie pamiętam nazwy) ale jakoś ostatnio ich nie widzę w sklepach.
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Simulans?
A może chłopaków endlerka?
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com