• 5 Głosów - 4.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[54L - Kolejne akwarium] robson84
#11

Wygląda świetnie, szczególnie w tym oświetleniuSmile
Ja bym tylko się postarał ukryć filtr jakośTongue

#12

Dzięki.
Myślę nad tym filtrem, ale musze miec do niego dostęp żeby tą pończoche czyścić.
#13

Chowaj termometr i filtr ;D
A ogólnie to bardzo mi się podoba, ciekawy kolorek nadaje światło, czy może tylko tak się wydaje?

52.5 l
ogólne :)
#14

Jest ładnie, lecz brakuje mi tutaj jakiegos duzego korzenia, czy coś co wzrok przyciąga.

Moje Baniaki:

[54l] Roślinny Świat
[20l] Shrimps Nano Cube. -Się robi :)
#15

WOW!!!
Świetne!
ja bym nic nie zmieniał,roślinność super.
Widać że jest zadbane!

-.-'
#16

Dzięki. Do akwarium nic dokładac nie będe. Chyba że jakiś trawnik.
Ten kolorek o wiele lepiej wygląda na żywo. To Hagen AquaGlo daje taki fioletowawy kolorek.
#17

Witam chciałem zaprezentowć wam aktualną fotkę mojego baniaka.


Fotka moich pociech (łącznie około 100)



Nowy nabytek - Eleocharis Parvula z 1-2 GROW


Z akwarium pozbyłem się części mchu. Obecnie czekam aż rogatek zasłoni pompke.
W akwarium są same RC, narazie nie będe nic kupować.
Jestem w trakcie testowania bimbrowni z kwasku. Pare dni chodziła, jednak zrobiła się dziurka w butelce i narazie nie podaje CO2.

Zapraszam do oceny i komętarzy.
#18

No teraz wygląda naprawdę świetnie!
A nie myślisz o wpuszczeniu stada galaxy? Pięknie by maluszki wyglądały do kompletu z krewetkami...

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#19

Dzięki apri.
Myslałem o galxy ale stadko 10-15 szt. by mnie za drogo wyniosło.
Jak miałbym coś wpuszczać to wolałbym coś większego a w mniejszej ilości np. harem prętników karłowatych lub bojowników. Chociaż to mogłoby nie być najlepsze rozwiązanie.
Myśałem również nad tymi małymi neonami (nie pamiętam nazwy) ale jakoś ostatnio ich nie widzę w sklepach.
#20

Simulans?
A może chłopaków endlerka?

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com


Skocz do: