• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanganika MAGAZYN nr 9
#7

(19.07.2011, 12:23)Robert M. napisał(a):  
(08.07.2011, 10:55)Kroczek33 napisał(a):  W wywiadzie mówiłaś , że część artykułów jest po polsku , część w języku obcym ...

Przepraszam ale w jakim wywiadzie? W Tanganika MAGAZYN artykuły są zawsze dwóch typów: w języku polskim, albo polsko-angielskie lub angielsko-polskie, co zależy od tego czy autor jest zagraniczny czy polski.

Pawlosma chyba czegoś nie doczytałeś lub nie zrozumiałeś.

Dziwi mnie, że jeszcze nie znasz tego magazynu zajmując się Tanganiką.

Marta

Wiem co tam jest mniej więcej napisane Smile Dlatego nie kupuję , szkoda ciężko zarobionych pieniędzy.

W wywiadzie na faunaplanet "część artykułów jest w języku polskim , cześć jest obcojęzycznych" jak mam to rozumieć ? Wynika , że kilka takich , kilka takich ...

Ale nie moja broszka , przecież nie czytam raczej...

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.


Wiadomości w tym temacie
Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Robert M. - 20.06.2011, 21:11
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Kroczek33 - 21.06.2011, 11:26
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Robert M. - 07.07.2011, 17:50
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Kroczek33 - 08.07.2011, 10:55
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Robert M. - 19.07.2011, 12:23
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Kroczek33 - 22.07.2011, 16:56
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Saletra - 21.07.2011, 00:39

Skocz do: