07.07.2011, 17:50
(21.06.2011, 11:26)Kroczek33 napisał(a): Zastanawia mnie jedna rzecz.... Dlaczego w magazynie wydawanym w Polsce są teksty w obcych językach? Tak naprawdę to powinniśmy płacić połowę , bo nie każdy po angielsku czy niemiecku zrozumie.
Tym bardziej , że przy profesjonalnych opisach i reportażach naukowcy i hodowcy operują bardziej skomplikowanym żargonem ...
Jak widać nie znasz naszego magazynu- a szkoda - tekst jest dwujęzyczny

Marta
