• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanganika MAGAZYN nr 9
#2

Zastanawia mnie jedna rzecz.... Dlaczego w magazynie wydawanym w Polsce są teksty w obcych językach? Tak naprawdę to powinniśmy płacić połowę , bo nie każdy po angielsku czy niemiecku zrozumie.
Tym bardziej , że przy profesjonalnych opisach i reportażach naukowcy i hodowcy operują bardziej skomplikowanym żargonem ...

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.


Wiadomości w tym temacie
Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Robert M. - 20.06.2011, 21:11
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Kroczek33 - 21.06.2011, 11:26
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Robert M. - 07.07.2011, 17:50
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Kroczek33 - 08.07.2011, 10:55
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Robert M. - 19.07.2011, 12:23
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Kroczek33 - 22.07.2011, 16:56
RE: Tanganika MAGAZYN nr 9 - przez Saletra - 21.07.2011, 00:39

Skocz do: