21.06.2011, 11:26
Zastanawia mnie jedna rzecz.... Dlaczego w magazynie wydawanym w Polsce są teksty w obcych językach? Tak naprawdę to powinniśmy płacić połowę , bo nie każdy po angielsku czy niemiecku zrozumie.
Tym bardziej , że przy profesjonalnych opisach i reportażach naukowcy i hodowcy operują bardziej skomplikowanym żargonem ...
Tym bardziej , że przy profesjonalnych opisach i reportażach naukowcy i hodowcy operują bardziej skomplikowanym żargonem ...
