28.12.2013, 21:30
31.12.2013, 12:22
Tak jak Kaef, na 100% nie jest to Kiryśnik czarnoplamy, a gietkoząb. Daj zdjęcia, gdzie lepiej go widać, a jak nie to sam porównaj wpisując oba gatunki w google.
12.01.2014, 22:17
13.01.2014, 17:32
żwawik czerwieniak
26.01.2014, 16:54
26.01.2014, 19:26
Jaki w sensie? Gatunek? Odmiana?
Rozumiem, że to twój skalar?
Rozumiem, że to twój skalar?
26.01.2014, 20:09
Chyba chodzi o płeć. Ze zdjęcia trudno jest jednoznacznie odgadnąć, będziesz musiał po prostu obserwować co się dzieje w akwa.
26.01.2014, 22:48
Niby autor napisał, że ma samca, więc jeśli to jego skalar jest to samiec
26.01.2014, 23:02
Nie chodzi o płeć
Chodzi mi o gatunek , odmianę.
Szukam mu partnerki bo zdechła.
Chodzi mi o gatunek , odmianę.
Szukam mu partnerki bo zdechła.
27.01.2014, 00:49
Skalary w sklepach to jeden i ten sam gatunek poprostu wyselekcjonowane odmiany barwne dobierą się z innym kolorem;]
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
« Starszy temat | Nowszy temat »

