Mam już zrobiony odbłyśnik z folii aluminiowej ale różnicy jak na razie nie widzę
To jaka barwa światła jest wg. Ciebie najmocniejsza?
Moja lista zakupów do grudnia wygląda tak:
1. Nawóz Makro i Mikro
2. Kulki gliniano torfowe
3. Korzonek jakiś
4 spora ilość roślin
5. 6-11szt x neon innesa ( u mnie jest poniżej 10szt. za 2,40zł a powyżej 1,90zł )
6. 1+2 Prętnik Karłowaty
7. 3 lub 4 x kirysek pstry
To na tyle ;p myślę, że się zmieszczę w 100zł ( przynajmniej warto marzyć )
Jeszcze muszę załatwić Helene 2 szt. ale nie widziałem jej w Jastrzębiu
Zdjęcia będą na początku grudnia
Trwa walka z glonami i ślimakami

Będzie musiała dojść jeszcze przynajmniej jedna ampularia i/lub kilka Otosków
Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)
http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554
Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462