Postów: 992
66
Dołączył: 20.03.2010
to L200 jak się nie myle.
To L200 jak się nie myle
Siema
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2011, 23:24 {2} przez
Saletra.)
Postów: 1
0
Dołączył: 31.05.2011
witam mam problem mam rybę w akwarium a nie mam pojęcia co to za ryba mam już ją bardzo długo z 3 lata min. ma z 30 cm jest bardzo wytrwała je wszystko rozwala wszystko przezywa braki pompki oraz braki grzałki nie żebym ja męczył ale po prostu czasem sprzęt się psuje... oto zdjęcie z góry dzięki z odp.[/u]
Postów: 992
66
Dołączył: 20.03.2010
(ROTTOR) Pielęgnica wielobarwna chyba(!) samica.
Ładna, a ty postaraj się o nowy sprzęt do akwarium i o 5/6 kolegów dla niej,zeby sie dobrala.
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.05.2011, 23:13 {2} przez
Saletra.)
Postów: 1
0
Dołączył: 02.06.2011
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2011, 23:40 {2} przez
DarkListener.)
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
(02.06.2011, 23:31)DarkListener napisał(a): Witam,
Według mnie ten ostatni to wąsacz kolczasty inaczej zbrojnik niebieski(Ancistrus multispinis), czyli najpopularniejszy glonojad 
Na żadnej z tych 5 fotek nie ma zbrojnika niebieskiego, a ostatnia fotka przedstawia najzwyklejszego Gibbicepsa.
Postów: 28
9
Dołączył: 22.03.2011
witam
dzis kupilem pretnika karlowatego to jestem pewien
ale gosc mi dal dwie samiczki i jedna jest z cetkami a druga jest bez cetek , i nie wiem czy to czasem nie mlody nie wybarwiony samiec pretnika?
daje zdjecia i powiedzcie mi na ktorym zdjeciu 1 czy 2 to sa samiczki czy ktoras to moze samiec
http://imageshack.us...djcie0143u.jpg/
pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2011, 23:10 {2} przez
msx.)
Postów: 2
0
Dołączył: 06.06.2011
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.06.2011, 00:13 {2} przez
bartmaster.)
Postów: 1,078
24
Dołączył: 15.06.2010
Platka.
Zrób coś z tym zbiornikiem.
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Zmienniak plamisty, z danio kończą się podobieństwa tylko na tym, że te i te mają płetwy.
Postów: 2
0
Dołączył: 06.06.2011
Ok, dzięki wielkie. Wiem już teraz że to zmienniak plamisty czyli platka. Wiem, też że jest żyworodna. Jak myślicie? Jest gruba, czy spodziewa się małych?