• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

parapeciak..dobry pomysł??
#11

Martwicie się o rybki, a jak do takie wąskiego akwarium rękę włożyć Big Grin Nie wyobrażam sobie sadzenia roślin w takim akwarium gdzie moja pięść ma prawie 10cm Tongue agrareoligada na pewno ma drobniejszą dłoń, jednak trzeba mieć też jakąś swobodę Wink

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L
#12

ja mam w tym 9l około 13-14cm i ledwo tam sadzę mech;p, tzn niektóre końcówki powpychałem w żwirek żeby mech trzymał się podłoża. 10cm cieżko trochę. A biorąc pod uwagę wymiary akwarium:
100x12x45 [cm] to już całkowita udręka, 45cm wysokości do tego ;o. Jak myślisz że podołasz zadaniu to bierz, ale z rybek to ciężko, ewentualnie będziesz musiała poszukać jakichś 2cm.
#13

Dlaczego ten mój parapet nie ma jakiś 20 cm.Już ja coś wymyślę z tym parapetem.Podreperuje się finansowo,ponarzekam mężykowi ,że strasznie wąski ten mój parapet w kuchni...(to tak dla ściemy),zamówię dwudziesto kilku centymetrowy blat na parapet niby dla unkcjonalności,estetyki i kolorystyki kuchni,a potem z przyczajki zorganizuję parapeciak.Muszę mieć to akwa
#14

no jeśli poszerzysz to coś z tego pewnie będzie.. ja ze swojej strony życze powodzenia i oczekuje jakichś zdjęć po założeniuBig Grin
więc pozdrawiam i powodzeniaBig Grin
#15

No to się nazywa determinacja!! Bardzo jestem ciekawa, jak potem przekonasz ślubnego, że ten parapeciak wpływa pozytywnie na Twoją wydajność w kuchni...? hiehie! Możesz mu powiedzieć, że będziesz spędzać w kuchni mnóstwo czasu, obserwując ryby, no i dopiero się zaczną przysmaki!! Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#16

sądzę że jeżeli chodzi ot en pomysł to szerokość to min 20 cm chodzi również o wygodną obsługę
HELL BOY napisał(a):Ja się podłączę mam malutkie akwarium ok. 9l
Mam tam 1-2cm białego żwiruku 1-2mm.
czarny łupek i trochę mchu.
Do tego dochodzi filtr HBL501 i 4 krewetki, stoi on na parapecie. Jak zapobiec glonom?
Tła nie ma.

a jeżeli chodzi o twoje akwarium to raczej mały litraż powoduje brak równowagi w zbiorniku a w takim środowisku wygrywają glony i nie musi stać na słońcu są również glony które wolą cień

zapraszam wszystkich miłośników ziemiojadów http://www.geophagus.ugu.pl
w razie jakichkolwiek pytań GG 2580613


Skocz do: