Postów: 5
2
Dołączył: 28.03.2009
Postów: 77
9
Dołączył: 24.03.2009
Ładnie, ale "plastikowo" - wrzuć więcej
natury!
Z glonami jest jak z
kobietami - cięzko im dogodzić by się w końcu odczepiły ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2012, 13:40 {2} przez
deadhorse.)
Postów: 84
16
Dołączył: 27.02.2009
deadhorse napisał(a):Ładnie, ale "plastikowo" - wrzuć więcej natury! 
Ale welony zjadają rośliny, więc o tą naturę trochę trudno ;P
Ale można by było wrzucić parę kamieni zamiast tych zameczków.
Jakby je dobrze rozmieścić to byłby taki górski klimacik ;D
Postów: 77
9
Dołączył: 24.03.2009
anubiasa też ?
eliksir ;P
Z glonami jest jak z
kobietami - cięzko im dogodzić by się w końcu odczepiły ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2012, 13:39 {2} przez
deadhorse.)
Postów: 1,802
10
Dołączył: 21.03.2008
Roppy napisał(a):Ale welony zjadają rośliny, więc o tą naturę trochę trudno ;P
Dla chcącego nic trudnego jak to mówią.
Roppy napisał(a):Ale można by było wrzucić parę kamieni zamiast tych zameczków.
Nieeee !! Do sztucznych ryb nic nie pasuje bardziej niż właśnie zameczki i ruinki

Jak dla mnie zbiornik, ryby i aranżacja świetnie ze sobą współgrają

(może tylko z wyjątkiem danio i kirysków, ale przecież nie one są tu najważniejsze)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2009, 00:10 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 84
16
Dołączył: 27.02.2009
no dobra... o gustach się nie dyskutuje ;P
ale ogólnie to akwa wygląda bardzo przyzwoicie
Postów: 77
9
Dołączył: 24.03.2009
najważniejsze, że czysto i przejrzyście
spa
Z glonami jest jak z
kobietami - cięzko im dogodzić by się w końcu odczepiły ;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2012, 13:34 {2} przez
deadhorse.)
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
A ja bym jednak wywaliła te ruiny, ryby są duże i tylko im to miejsce zabiera...
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 61
7
Dołączył: 09.02.2009
Moim zdaniem ładnie jest
Postów: 327
18
Dołączył: 16.05.2008
Ładny kirysek

Przy welonach to bardzo nie poszalejesz z roślinami :/ bo wszystko zjadają albo wykopują
może
zmieniłbyś tło na jakieś jednolite ?? i można by było mech dać i go dokładnie przywiązać na jakimś kamieniu czy zamku
obsada: 112L
4 neonek
3 danio czerwonych
1 gurami całujące
13 kirysków z własnej hodowli :)
1 gurami dwu plamisty
1 glonojad
1 karlik szponiasty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2009, 16:28 {2} przez
Olek.)