[112] Ogólne -
Max77pl - 05.04.2009
Opis zbiornika:
napowietrzanie: deszczownia + filtr wewnętrzny
oświetlenie: 2x20W: przód "Power glo", tył "Sun glo"
filtracja: filtr Tetra tec ex700
gatunki i ilość ryb: 2 welonki (dość duże), 9 danio pręgowane, 5 kirysków panda
rośliny: Bolbitis Heudelota, Anubias Bartera
Ta zielona fototapeta to dlatego, że w przypadku welonek nie można poszaleć z roślinnością.
RE: [112] Ogólne -
deadhorse - 05.04.2009
Ładnie, ale "plastikowo" - wrzuć więcej
natury!
RE: [112] Ogólne -
Roppy - 05.04.2009
deadhorse napisał(a):Ładnie, ale "plastikowo" - wrzuć więcej natury! 
Ale welony zjadają rośliny, więc o tą naturę trochę trudno ;P
Ale można by było wrzucić parę kamieni zamiast tych zameczków.
Jakby je dobrze rozmieścić to byłby taki górski klimacik ;D
RE: [112] Ogólne -
deadhorse - 05.04.2009
anubiasa też ?
eliksir ;P
RE: [112] Ogólne -
Kejdi - 06.04.2009
Roppy napisał(a):Ale welony zjadają rośliny, więc o tą naturę trochę trudno ;P
Dla chcącego nic trudnego jak to mówią.
Roppy napisał(a):Ale można by było wrzucić parę kamieni zamiast tych zameczków.
Nieeee !! Do sztucznych ryb nic nie pasuje bardziej niż właśnie zameczki i ruinki

Jak dla mnie zbiornik, ryby i aranżacja świetnie ze sobą współgrają

(może tylko z wyjątkiem danio i kirysków, ale przecież nie one są tu najważniejsze)
RE: [112] Ogólne -
Roppy - 06.04.2009
no dobra... o gustach się nie dyskutuje ;P
ale ogólnie to akwa wygląda bardzo przyzwoicie
RE: [112] Ogólne -
deadhorse - 06.04.2009
najważniejsze, że czysto i przejrzyście
spa
RE: [112] Ogólne -
apri cort - 06.04.2009
A ja bym jednak wywaliła te ruiny, ryby są duże i tylko im to miejsce zabiera...
RE: [112] Ogólne -
krolik - 06.04.2009
Moim zdaniem ładnie jest
RE: [112] Ogólne -
raqu93 - 06.04.2009
Ładny kirysek

Przy welonach to bardzo nie poszalejesz z roślinami :/ bo wszystko zjadają albo wykopują
może
zmieniłbyś tło na jakieś jednolite ?? i można by było mech dać i go dokładnie przywiązać na jakimś kamieniu czy zamku