Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[112] Ogólne - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [112] Ogólne (/showthread.php?tid=9995)

1 2


[112] Ogólne - Max77pl - 05.04.2009

Opis zbiornika:
napowietrzanie: deszczownia + filtr wewnętrzny
oświetlenie: 2x20W: przód "Power glo", tył "Sun glo"
filtracja: filtr Tetra tec ex700
gatunki i ilość ryb: 2 welonki (dość duże), 9 danio pręgowane, 5 kirysków panda
rośliny: Bolbitis Heudelota, Anubias Bartera

Ta zielona fototapeta to dlatego, że w przypadku welonek nie można poszaleć z roślinnością.


RE: [112] Ogólne - deadhorse - 05.04.2009

Ładnie, ale "plastikowo" - wrzuć więcej natury! Smile


RE: [112] Ogólne - Roppy - 05.04.2009

deadhorse napisał(a):Ładnie, ale "plastikowo" - wrzuć więcej natury! Smile

Ale welony zjadają rośliny, więc o tą naturę trochę trudno ;P

Ale można by było wrzucić parę kamieni zamiast tych zameczków.
Jakby je dobrze rozmieścić to byłby taki górski klimacik ;D


RE: [112] Ogólne - deadhorse - 05.04.2009

anubiasa też ? eliksir ;P


RE: [112] Ogólne - Kejdi - 06.04.2009

Roppy napisał(a):Ale welony zjadają rośliny, więc o tą naturę trochę trudno ;P
Dla chcącego nic trudnego jak to mówią.

Roppy napisał(a):Ale można by było wrzucić parę kamieni zamiast tych zameczków.
Nieeee !! Do sztucznych ryb nic nie pasuje bardziej niż właśnie zameczki i ruinki Smile
Jak dla mnie zbiornik, ryby i aranżacja świetnie ze sobą współgrają Smile (może tylko z wyjątkiem danio i kirysków, ale przecież nie one są tu najważniejsze)


RE: [112] Ogólne - Roppy - 06.04.2009

no dobra... o gustach się nie dyskutuje ;P

ale ogólnie to akwa wygląda bardzo przyzwoicie Wink


RE: [112] Ogólne - deadhorse - 06.04.2009

najważniejsze, że czysto i przejrzyście spa Smile


RE: [112] Ogólne - apri cort - 06.04.2009

A ja bym jednak wywaliła te ruiny, ryby są duże i tylko im to miejsce zabiera...


RE: [112] Ogólne - krolik - 06.04.2009

Moim zdaniem ładnie jest Wink


RE: [112] Ogólne - raqu93 - 06.04.2009

Ładny kirysek Smile
Przy welonach to bardzo nie poszalejesz z roślinami :/ bo wszystko zjadają albo wykopują Sad
może zmieniłbyś tło na jakieś jednolite ?? i można by było mech dać i go dokładnie przywiązać na jakimś kamieniu czy zamku