Temat zamknięty

112l obsada.
#1

Jaką proponowalibyście obsadę
do 112l akwarum.

Zapraszam do tematów :
http://www.akwaswiat.net/obsada-dla-112l...-5193.html
http://www.akwaswiat.net/czy-macie-jakie...-5855.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-akwa-112...-8324.html
http://www.akwaswiat.net/112-litrow-opyt...-9079.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-do-112l-...-8893.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-112l-t-9239.html
Jest jeszcze wiele innych, proszę korzystać z opcji SZUKAJ
Zamykam - Kejdi
Temat zamknięty


Skocz do: