• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

100l glonojad x2 ??
#1

Witam!!!
Czy do takiej obsady:
2 gurami
8 razbor klinowych
8 danio pręgowanych
4 kiryski panda
10 neonkow innesa
1 zbrojnik niebieski

mogę dokupić jeszcze jednego zbrojnika
#2

tak możesz

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#3

Marcin1o5 napisał(a):Myśle, że masz za małe akwa na zbrojniki Tongue

To źle myślisz.Tongue


proponuje mieć jedno lub dwie ławice rybek stadnych, i zbrojunika to możesz dodać po d warunkiem że to razem będzie parka.


Pozdr.

Rafał

Joi napisał(a):chyba tak ale napewno nie bojowniki bo ci zabiją mniejsze ryby ;]

Czy ktoś tu wspomniał o Bojowniku?? A i to co się myślisz to się mylisz, znam dużo osób które mają neony, razbory itp. za Bojkiem i ładnie to wszytko wygląda.


Skocz do: