Postów: 7
2
Dołączył: 23.02.2009
Witam!!!
Czy do takiej obsady:
2 gurami
8 razbor klinowych
8 danio pręgowanych
4 kiryski panda
10 neonkow innesa
1 zbrojnik niebieski
mogę dokupić jeszcze jednego zbrojnika
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
tak możesz
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Marcin1o5 napisał(a):Myśle, że masz za małe akwa na zbrojniki 
To źle myślisz.
proponuje mieć jedno lub dwie ławice rybek stadnych, i zbrojunika to możesz dodać po d warunkiem że to razem będzie parka.
Pozdr.
Rafał
Joi napisał(a):chyba tak ale napewno nie bojowniki bo ci zabiją mniejsze ryby ;]
Czy ktoś tu wspomniał o Bojowniku?? A i to co się myślisz to się mylisz, znam dużo osób które mają neony, razbory itp. za Bojkiem i ładnie to wszytko wygląda.