Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
100l glonojad x2 ?? - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 100l glonojad x2 ?? (/showthread.php?tid=9438)



100l glonojad x2 ?? - boli1234 - 11.03.2009

Witam!!!
Czy do takiej obsady:
2 gurami
8 razbor klinowych
8 danio pręgowanych
4 kiryski panda
10 neonkow innesa
1 zbrojnik niebieski

mogę dokupić jeszcze jednego zbrojnika


RE: 100l glonojad x2 ?? - prof.Animal - 11.03.2009

tak możesz


RE: 100l glonojad x2 ?? - BlackHawk88 - 11.03.2009

Marcin1o5 napisał(a):Myśle, że masz za małe akwa na zbrojniki Tongue

To źle myślisz.Tongue


proponuje mieć jedno lub dwie ławice rybek stadnych, i zbrojunika to możesz dodać po d warunkiem że to razem będzie parka.


Pozdr.

Rafał

Joi napisał(a):chyba tak ale napewno nie bojowniki bo ci zabiją mniejsze ryby ;]

Czy ktoś tu wspomniał o Bojowniku?? A i to co się myślisz to się mylisz, znam dużo osób które mają neony, razbory itp. za Bojkiem i ładnie to wszytko wygląda.