• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie kamienie najlepsze do Malawi
#21

w swoim czasie dostaniecie fotki narazie musze nagrac cos fajnego i zrobic dobre zdjecia
#22

w jeziorze Malawi dno jest piaszczyste na, którym leżą otoczaki wielkości ludzkiej głowy.z wapieni i piaskowców z reguły nie tworza sie otoczaki, chociaz piaskowce w akwarium z reguły nie przeszkadzają.dlatego też akwarium dla ryb z Malawi winni być duże, chociaz dla jednej pary nie musimy przesadzać.
#23

colorado napisał(a):w jeziorze Malawi dno jest piaszczyste na, którym leżą otoczaki wielkości ludzkiej głowy.z wapieni i piaskowców z reguły nie tworza sie otoczaki, chociaz piaskowce w akwarium z reguły nie przeszkadzają.dlatego też akwarium dla ryb z Malawi winni być duże, chociaz dla jednej pary nie musimy przesadzać.

Pyszczaki trzyma się w haremach!

Serpentynit ładnie wygląda
#24

reborn napisał(a):
Jokeru napisał(a):Woda od wapieni będzie mętna, a ludzie którzy mają wapienie w akwariach i robią zdjęcia nie chcą zdradzic tajemnicy jak to robią.....

Hmmm....mam nadzieję, że to żart. Jako osoba, która miała sporo wapieni w bańce powiem, że nie miałem mętnej wody. Stosowałem wapień muszlowy i standard filtrację (200 l akwa - fluval 304 i weipro 3500l/h).
Co do kamieni to wpakuj to co Ci się podoba. W Warszawie woda jest na tyle dobra dla pysków, że nie masz co się martwić.

gdzieś czytalem ze wapień muszlowy nie nadaje sie do tangi ale nie wiem dlaczego Smile moze ktos mnie oswiecic ??
#25

Witam!Nie będę zakładał nowego tematu o kamieniach to się podepnę - jeżeli znalazłem na dworze wapienie - wiem bo reagują z octem (syczą)mogę włożyć je do Malawi.Chyba każdy wapień w kontakcie z kwasem syczy.

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#26

(21.01.2009, 02:30)Jokeru napisał(a):  Woda od wapieni będzie mętna, a ludzie którzy mają wapienie w akwariach i robią zdjęcia nie chcą zdradzic tajemnicy jak to robią.
Zastanów się sam nad tym co piszesz. Naprawdę chcesz, żebym Ci odpowiadał czy po prostu nudzi Ci się i nie masz co ze sobą zrobic?

Możesz praktycznie wszystkie kamienie wsadzic do Malawi.


ja mam wapienie i nic nie jest woda mętna


Skocz do: