• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[215l - ogólne w kierunku naturalnego] - mateuszk
#11

biorąc pod uwagę, że będą tam ryby to poszukaj na olx jakieś red cherry, tanie, popularne, a robotę robią Smile
#12

właśnie w regulaminie doczytałem, że nie powinienem pytać o obsadę, także przepraszam za łamanie regulaminu Smile
#13

i tak to forum ledwo żyje, pamiętam je jeszcze z przed 3 lat to całkiem co innego... może odżyje, takimi pierdołami się nie przejmuj Smile
#14

Ekipa która powinna być w każdym akwarium roślinnym to :
krewetka amano
kosiarka
otosek
ślimak military helmet

Czarny akwaria naturalne nazywamy akwaria roślinne wzorujące się na krajobrazie pewnego odcinka natury nie podwodnego ale tworzymy to pod wodą. Akwaria biotopowe tutaj masz odwzorowanie kawałka natury pod wodą.
#15

(10.03.2016, 22:40)edison napisał(a):  Ekipa która powinna być w każdym akwarium roślinnym to :
krewetka amano
kosiarka
otosek
ślimak military helmet

Czarny akwaria naturalne nazywamy akwaria roślinne wzorujące się na krajobrazie pewnego odcinka natury nie podwodnego ale tworzymy to pod wodą. Akwaria biotopowe tutaj masz odwzorowanie kawałka natury pod wodą.

a ilościowo ile dać krewetek? kosiarek? otosek?
no i czy ślimaki nie zaczną mi się mnożyć na potęgę?
#16

(10.03.2016, 22:51)mateuszk napisał(a):  a ilościowo ile dać krewetek? kosiarek? otosek?
no i czy ślimaki nie zaczną mi się mnożyć na potęgę?
amano 15sztuk. minimum
otosek 15sztuk minimum
kosiarki 3-5 sztuk ale trzeba brać pod uwagę że zjedzą każdy mech oprócz phoenix,queen
helmety 10sztuk, - nie rozmnażają się w słodkiej wodzie .

Mniejsza ilość niż podałem sprawia że czują się niepewnie i nie robią tego z czego słyną.


Skocz do: