• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Napełnienie butli CO2
#1

Witam.
Mam pytanie do osób z Wrocławia, gdzie u Was można nabić od ręki butle CO2, pytam, bo w mojej okolicy ostatnio jest z tym problem ( każą czekać miesiąc) ,a po niedzieli będę we Wrocku i w Wałbrzychu, więc może przy okazji udałoby mi się załatwić ten temat. ( No właśnie, a może Wałbrzych ? )
Pozdrawiam Smile

240 l roślinne


Skocz do: