Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Napełnienie butli CO2 - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Szybkie pytanie, Szybka odpowiedź (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Temat: Napełnienie butli CO2 (/showthread.php?tid=39327)



Napełnienie butli CO2 - desperado64 - 16.02.2015

Witam.
Mam pytanie do osób z Wrocławia, gdzie u Was można nabić od ręki butle CO2, pytam, bo w mojej okolicy ostatnio jest z tym problem ( każą czekać miesiąc) ,a po niedzieli będę we Wrocku i w Wałbrzychu, więc może przy okazji udałoby mi się załatwić ten temat. ( No właśnie, a może Wałbrzych ? )
Pozdrawiam Smile