• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

artystycznie (moje rybki)
#1

Kiedyś opublikowałem tutaj post o nazwie "erotyczna historia gupika"
Podobały się zdjęcia które zrobiłem. Dostałem od żony nową lampę i postanowiłem zrobić kilka fotek swoich rybek ....



#2

Masz nową lampę do akwarium czy aparatu? Wink Ładne zdjęcia i sam gupik też. To jeden taki rodzynek ubarwiony czy masz ich więcej?
#3

lampa do aparatu. w akwa mam oświetlenie led ,które kiedyś opisywałem. Co do gupika to na zdjęciach są różne ryby ;)


#4

Ale foteczki robisz, pozazdroscic tylko.
#5

A ja poproszę żebyś napisał jakiego dokładnie sprzętu używasz do robienia zdjęć.

Akwarystyka to fajne hobby ;)
#6

(16.01.2014, 23:06)Norbert napisał(a):  A ja poproszę żebyś napisał jakiego dokładnie sprzętu używasz do robienia zdjęć.

Norbert to żadna tajemnica. Ja używam chyba najtańszej lustrzanki jaką jest canon 350d na allledrogo to kilka stówek. obiektyw kitowy (większość się z niego śmieje że to słoik a nie obiektyw) Dzisiaj kupowanie topowych canonów czy nikonów to porażka . Ale BARDZO ważne jest światło i ekspozycja, no i może doświadczenie .Zdjęcia robię ponad 20 lat.Mam sprzętu za kupę kasy , ale te robię aparatem który ma mniej megapiikseli niż pewnie Twój telefon. Ekspozycja musi być ustawiona manualnie wtedy można każdym aparatem zrobić w miarę dobre fotki. tutaj masz 2 zdjęcia
1 zdjęcie zrobione obiektem zenith Heliosem-44M za 45zł a drugie obiektywem canona za 1250 zł
zenith Helios-44M plus pierścienie


canon tryb macro
#7

W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na pytanie - mnie właśnie interesuje obiektyw który masz przy Canonie.

Akwarystyka to fajne hobby ;)
#8

chodzi Ci chyba o to jakim robiłem fotki rybek. i tu Ci napisałem obiektywem kitowym czyli najtańszym dodawanym do canona EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 II cena od 50 do 170 zł
fotki kreetki robiłem obiektywem Helios 44M-4 cena od 30 do70zł i CANON EF 50 mm f/2.5 MACRO cena od 1200 do 1400 zł
#9

Teraz odpowiedziałeś - dziękuję.
Masz rękę do zdjęć - gratuluję.

Akwarystyka to fajne hobby ;)
#10

dziękuje Smile


Skocz do: