Temat zamknięty

młode
#1

mam pytanko moja molinezja sie dzisiaj okocila w odzielnym akwa czy mlode molinezjie nie zostana wciagniete przez filtr
a jak tak to co zrobić zeby nie byly bo jak narazie jest wyłaczony

Ostrzeżenie: 20% Spamowanie i nie znajomość regulaminu. Zamykam. BlackHawk88
#2

A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
#3

to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić
(05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a):  A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
#4

Ale jaki to filtr? Kaskada?

Nie męcz ryb w kuli.

#5

(05.03.2013, 19:09)zaper997 napisał(a):  to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić
(05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a):  A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.

Nadal nie wiem jaki to model filtra, bo nie odpowiadasz na pytania ale zapobiegawczo możesz tak zrobić.
#6

pisze na nim uni filter 280 -280lna h
jak na razie jest tam brezczyk puszczony i jeszcze jedno pytanko ile razy mam karmić narybek
w tym akwarim malutkim sa w kotniku jeszcze dwie samiczki gupika w kotnikach
Temat zamknięty


Skocz do: