Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
młode - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: młode (/showthread.php?tid=35350)



młode - zaper997 - 05.03.2013

mam pytanko moja molinezja sie dzisiaj okocila w odzielnym akwa czy mlode molinezjie nie zostana wciagniete przez filtr
a jak tak to co zrobić zeby nie byly bo jak narazie jest wyłaczony

Ostrzeżenie: 20% Spamowanie i nie znajomość regulaminu. Zamykam. BlackHawk88


RE: młode - marcin0714 - 05.03.2013

A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.


RE: młode - zaper997 - 05.03.2013

to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić
(05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a):  A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.



RE: młode - Bruce77 - 05.03.2013

Ale jaki to filtr? Kaskada?


RE: młode - marcin0714 - 05.03.2013

(05.03.2013, 19:09)zaper997 napisał(a):  to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić
(05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a):  A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.

Nadal nie wiem jaki to model filtra, bo nie odpowiadasz na pytania ale zapobiegawczo możesz tak zrobić.


RE: młode - zaper997 - 05.03.2013

pisze na nim uni filter 280 -280lna h
jak na razie jest tam brezczyk puszczony i jeszcze jedno pytanko ile razy mam karmić narybek
w tym akwarim malutkim sa w kotniku jeszcze dwie samiczki gupika w kotnikach