młode -
zaper997 - 05.03.2013
mam pytanko moja molinezja sie dzisiaj okocila w odzielnym akwa czy mlode molinezjie nie zostana wciagniete przez filtr
a jak tak to co zrobić zeby nie byly bo jak narazie jest wyłaczony
Ostrzeżenie: 20% Spamowanie i nie znajomość regulaminu. Zamykam. BlackHawk88
RE: młode -
marcin0714 - 05.03.2013
A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
RE: młode -
zaper997 - 05.03.2013
to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić
(05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a): A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
RE: młode -
Bruce77 - 05.03.2013
Ale jaki to filtr? Kaskada?
RE: młode -
marcin0714 - 05.03.2013
(05.03.2013, 19:09)zaper997 napisał(a): to co zrobić zeby je nie wciągnelo możę jakoś gaze na to nażucić (05.03.2013, 19:04)marcin0714 napisał(a): A jaki to filtr?
Nie wyłączaj go! Powinien działać 24h/dobę.
Nadal nie wiem jaki to model filtra, bo nie odpowiadasz na pytania ale zapobiegawczo możesz tak zrobić.
RE: młode -
zaper997 - 05.03.2013
pisze na nim uni filter 280 -280lna h
jak na razie jest tam brezczyk puszczony i jeszcze jedno pytanko ile razy mam karmić narybek
w tym akwarim malutkim sa w kotniku jeszcze dwie samiczki gupika w kotnikach