Temat zamknięty

[54l] Jakie rybki ?
#1

Zernknijcie na : MOJE AKWARIUM

Doradzcie co moge wpuścić.
Zastanawiam się nad jakimiś Neonkami.
Macie jakis fajny pomysł Smile
#2

Neon inessa jak najbardziej 15-20 sztuk
Mogą być krewetki również.
Może oteski na dno? Nie kopią ani nic, tylko czyszczą sobie Smile
#3

To samo pytanie mógłbyś zadać w swoim temacie z akwarium, nie ma sensu rozdzielać tego na dwa, zamykam.

Pozdrawiam
Rafał
Temat zamknięty


Skocz do: