Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[54l] Jakie rybki ? - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: [54l] Jakie rybki ? (/showthread.php?tid=35292)



[54l] Jakie rybki ? - sundragon - 27.02.2013

Zernknijcie na : MOJE AKWARIUM

Doradzcie co moge wpuścić.
Zastanawiam się nad jakimiś Neonkami.
Macie jakis fajny pomysł Smile


RE: [54l] Jakie rybki ? - DarkDrake - 27.02.2013

Neon inessa jak najbardziej 15-20 sztuk
Mogą być krewetki również.
Może oteski na dno? Nie kopią ani nic, tylko czyszczą sobie Smile


RE: [54l] Jakie rybki ? - BlackHawk88 - 28.02.2013

To samo pytanie mógłbyś zadać w swoim temacie z akwarium, nie ma sensu rozdzielać tego na dwa, zamykam.