[54l] Jakie rybki ? -
sundragon - 27.02.2013
Zernknijcie na :
MOJE AKWARIUM
Doradzcie co moge wpuścić.
Zastanawiam się nad jakimiś Neonkami.
Macie jakis fajny pomysł
RE: [54l] Jakie rybki ? -
DarkDrake - 27.02.2013
Neon inessa jak najbardziej 15-20 sztuk
Mogą być krewetki również.
Może oteski na dno? Nie kopią ani nic, tylko czyszczą sobie
RE: [54l] Jakie rybki ? -
BlackHawk88 - 28.02.2013
To samo pytanie mógłbyś zadać w swoim temacie z akwarium, nie ma sensu rozdzielać tego na dwa, zamykam.