27.02.2013, 21:03
hej nie wiem co zrobic wlasnie zaczely mi sie trzec ramirezy electric blue sa w ogolnym baniaku ikra jest na 2/3 mm kamyczkach nie wiem co zrobic bo wylowic jej nie dam rady " bo zniszcze ikre kamyczkami "
A moze bedoa bronic ikry?
Z gory dzieki za pomoc.
Takie pytania zadawaj w tym temacie http://www.akwaswiat.net/pielegniczka-ra...-4587.html Zamykam. BlackHawk88
A moze bedoa bronic ikry?
Z gory dzieki za pomoc.
Takie pytania zadawaj w tym temacie http://www.akwaswiat.net/pielegniczka-ra...-4587.html Zamykam. BlackHawk88
Akwa112L -4x24W , Fluval106 + Aqua szut turbo n 750 , Grzalka...Co2...
FISH TANK
