Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Pomocy szybko pls - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Pomocy szybko pls (/showthread.php?tid=35285)



Pomocy szybko pls - 44dobry24 - 27.02.2013

hej nie wiem co zrobic wlasnie zaczely mi sie trzec ramirezy electric blue sa w ogolnym baniaku ikra jest na 2/3 mm kamyczkach nie wiem co zrobic bo wylowic jej nie dam rady " bo zniszcze ikre kamyczkami "

A moze bedoa bronic ikry?


Z gory dzieki za pomoc.

Takie pytania zadawaj w tym temacie http://www.akwaswiat.net/pielegniczka-ramireza-wszystko-co-zwiazane-z-rozmnazaniem-t-4587.html Zamykam. BlackHawk88