[split] [200l Towarzyskie] Orbit :)
#1

Hej koledzy mam na imie Adam i jestem nowy .
Sorki,ze wyskakuje jak Filip z konopi ale nie moge dodac tematu z fotkami
jak daje dodaj zalacznik to wyekakuje mi error POMOCY Big Grin .Jeszcze raz sorki bo taki temat pewnie gdzies jest.

Ps. Fajne akwa ciekawy pomysl i deski niczego sobie.

Akwa112L -4x24W , Fluval106 + Aqua szut turbo n 750 , Grzalka...Co2...
FISH TANK


Skocz do: