20.02.2013, 14:40
Hej koledzy mam na imie Adam i jestem nowy .
Sorki,ze wyskakuje jak Filip z konopi ale nie moge dodac tematu z fotkami
jak daje dodaj zalacznik to wyekakuje mi error POMOCY
.Jeszcze raz sorki bo taki temat pewnie gdzies jest.
Ps. Fajne akwa ciekawy pomysl i deski niczego sobie.
Sorki,ze wyskakuje jak Filip z konopi ale nie moge dodac tematu z fotkami
jak daje dodaj zalacznik to wyekakuje mi error POMOCY
.Jeszcze raz sorki bo taki temat pewnie gdzies jest.Ps. Fajne akwa ciekawy pomysl i deski niczego sobie.
Akwa112L -4x24W , Fluval106 + Aqua szut turbo n 750 , Grzalka...Co2...
FISH TANK
