[split] [200l Towarzyskie] Orbit :) -
44dobry24 - 20.02.2013
Hej koledzy mam na imie Adam i jestem nowy .
Sorki,ze wyskakuje jak Filip z konopi ale nie moge dodac tematu z fotkami
jak daje dodaj zalacznik to wyekakuje mi error POMOCY

.Jeszcze raz sorki bo taki temat pewnie gdzies jest.
Ps. Fajne akwa ciekawy pomysl i deski niczego sobie.