Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[split] [200l Towarzyskie] Orbit :) - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: [split] [200l Towarzyskie] Orbit :) (/showthread.php?tid=35179)



[split] [200l Towarzyskie] Orbit :) - 44dobry24 - 20.02.2013

Hej koledzy mam na imie Adam i jestem nowy .
Sorki,ze wyskakuje jak Filip z konopi ale nie moge dodac tematu z fotkami
jak daje dodaj zalacznik to wyekakuje mi error POMOCY Big Grin .Jeszcze raz sorki bo taki temat pewnie gdzies jest.

Ps. Fajne akwa ciekawy pomysl i deski niczego sobie.