• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IAPLC 2011
#11

Ciekawe jest nr 16. Tło jako niebo z chmurami można jeszcze zrozumieć ale "oczko wodne - jeziorko" w akwarium ... pojechali po bandzie.

Zanim zakupiłem swoje akwarium często przeglądałem taką stronę internetową:
http://akwarium.org/
Akwaria wystawowe są super ciekawi mnie tylko co się dzieje z nimi potem. Czy można je utrzymać w takiej kondycji nadal, czy raczej po rozrośnięciu roślin idą do kasacji.
#12

Co by nie mówić, to te podwodne lasy to bajka Wink
#13

25 najbardziej mi się podoba.

Ciekaw jestem jak te zbiorniki wyglądają na żywo, bez tych przesterowanych kolorów.
#14

Nie pokazujcie mi takich rzeczy, bo mam ochotę wywalić moje akwarium przez okno Big Grin

Co do konkursu, ciężko wybrać, wszystkie są piękne. Ale zdecydowałbym się ostatecznie na 6.
#15

(13.10.2011, 14:01)apri cort napisał(a):  Bardzo fajny, ale mnie się jak zwykle brzydko kojarzy Wink

Apri, dlaczego brzydko ci się kojarzy nr 22 ? ,czyżby "głodnemu chleb na myśli"???Wink
Całkiem fajne akwarium, mnie jednak najbardziej ujmują zbiorniki skalne.
(14.10.2011, 13:30)Bulkas napisał(a):  Nie pokazujcie mi takich rzeczy, bo mam ochotę wywalić moje akwarium przez okno Big Grin

Co do konkursu, ciężko wybrać, wszystkie są piękne. Ale zdecydowałbym się ostatecznie na 6.

Nie wywalaj za okno, tylko zrób taki aranż który będzie ci się podobał równie jak te konkursowe.

Akwarystą trzeba się urodzić, akwarium może mieć każdy.
#16

3,4,6,4 najlepsze po mojemuWink
ale 4 wymiataWink

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem



Skocz do: