29.06.2011, 17:59
Witam!
Odnotowałem nagły skok twardości wody GH w akwarium z 10 do 16 stopni. Akwarium 30 L obsada bez zmian. Wyjechałem na długi łyk-end i coś źle zrobiłem z programatorem oświetlenia. Przez trzy dni paliło się światło w akwarium. Dodatkowo zapodałem pokarm JBL Week-end. Pokarm częściowo się chyba rozpuścił, częściowo zjadły go ślimaki. Nic innego do akwa nie dodawałem. Jaki może być powód tak gwałtownego skoku? Akwarium ma bujną roślinność. Czyżby zachwianie metabolizmu roślin tak podziałało?
Pozdrawiam :-)
Odnotowałem nagły skok twardości wody GH w akwarium z 10 do 16 stopni. Akwarium 30 L obsada bez zmian. Wyjechałem na długi łyk-end i coś źle zrobiłem z programatorem oświetlenia. Przez trzy dni paliło się światło w akwarium. Dodatkowo zapodałem pokarm JBL Week-end. Pokarm częściowo się chyba rozpuścił, częściowo zjadły go ślimaki. Nic innego do akwa nie dodawałem. Jaki może być powód tak gwałtownego skoku? Akwarium ma bujną roślinność. Czyżby zachwianie metabolizmu roślin tak podziałało?
Pozdrawiam :-)
