Witam, prosiłem o radę na temat obsady w moim akwa ale na złym dziale. Może najpierw jakie mam akwa:
Filtr:Elite na 100-150l wydajność 600 l/h
Akwa:112l
Grzałka:AQUAEL75 W
4 rośliny (I tutaj od razu mówię że rośliny są nowe)Są to:
-Hygrophila siamensis
-Cryptocoryna nana
-Cryptocoryna lutea x2
Poradzono mi je w sklepie mam nadzieje że sie przyjmą no i nareszcie moje główne pytanie: Co sądzicie o obsadzie??
Narazie w akwa pływają 3x gupiki i zastanawiam się nad neonkami zielonymi x20 może poradzicie coś łagodnego i odpowiedniego dla początkującego akwarysty?? Z góry dzieki
Ostrzeżenie:
brak informacji o zbiorniku niezbędnych do udzielenia odpowiedzi jeśli chodzi Ci o obsadę roślinną - 10%
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
dublowanie wątków jeśli pytasz o ryby - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
Filtr:Elite na 100-150l wydajność 600 l/h
Akwa:112l
Grzałka:AQUAEL75 W
4 rośliny (I tutaj od razu mówię że rośliny są nowe)Są to:
-Hygrophila siamensis
-Cryptocoryna nana
-Cryptocoryna lutea x2
Poradzono mi je w sklepie mam nadzieje że sie przyjmą no i nareszcie moje główne pytanie: Co sądzicie o obsadzie??
Narazie w akwa pływają 3x gupiki i zastanawiam się nad neonkami zielonymi x20 może poradzicie coś łagodnego i odpowiedniego dla początkującego akwarysty?? Z góry dzieki

Ostrzeżenie:
brak informacji o zbiorniku niezbędnych do udzielenia odpowiedzi jeśli chodzi Ci o obsadę roślinną - 10%
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html
dublowanie wątków jeśli pytasz o ryby - 10%
100% = ban
Zamykam - Kejdi
